Euro Dolů Na Kontrakce německé Stavebnictví Dat

 

Eurodollar spadl vůči dolar se včera i přes propuštění lepší než očekávané německé tovární objednávky údaje. US-Čína obchodní napětí a kontrakce německé stavebnictví byly hlavní důvody pro pokles. Mnoho analytiků věří, že Eurozóna hospodářský růst je sklouznutí do spirály. Od vysoce 1.1249, pár EUR/USD se snížil na minimum 1.1167 v posledních 24 hodinách.

Data z Destatis uvedla, že německé tovární objednávky vrátily zpět v červnu, v čele silné poptávky z non-euro sektoru ekonomiky. Tovární objednávky vzrostly o 2,5% m-o-m v červnu a couvací 2% poklesu v Květnu. Analytici očekávali tovární objednávky zvýšit o 0,5%.

Thomas Gitzel, Ekonom VP Bank, se domníval, že údaje neposkytuje záruku oslavu: "slušný nárůst v červnu je dobrá zpráva, ale není důvodem pro okamžité oslavy. S ohledem na obchodní konflikty, pokora je nutná."

Zahraniční objednávky posílen tovární objednávky o 5%. Nicméně, čerstvé zakázky z Eurozóny se snížily o 0,6%, zatímco nové zakázky z jiných zemí se zvýšil o 8,6%. Domácí objednávky klesly o 1% v červnu.

Kromě big-ticket objednávky, celkové objednávky přijaté v červnu poklesly o 0,4% oproti předchozí měsíc. Na ročním základě, tovární objednávky klesly o 3,6% v červnu ve srovnání s 8,4% poklesu v Květnu. Ekonomové očekávali tovární objednávky se sníží o 5,3%.

Ve druhém čtvrtletí, celkové nové zakázky klesly o 1% sekvenčně, mnohem pomaleji, než je 4.2% pokles zaznamenaný v předchozím čtvrtletí. Značný pokles objednávek v posledních měsících naznačují, že celková produkce klesla. Jako výsledek, zvýšení tovární objednávky za poslední měsíc je považován v mnoha průmyslových odvětvích jako pouze dočasné oživení v pokračující sestupný trend. Ralph Solveen, náměstek ředitele ekonomického výzkumu v Commerzbank předvídá německý výrobní sektor nadále stagnující ve třetím čtvrtletí. To znamená, že ekonomika bude smlouva znovu v aktuálním čtvrtletí.

Navíc, Destatis dat také vyplynulo, že výrobní obrat klesl o 0,1% m-o-m v červnu poté, co smluvní 1,3% v Květnu.

Dále Nákupních Manažerů průzkum ukázal, že Německo je stavebnictví smluvně poprvé za devět měsíců. PMI klesl na 49,5 v červenci, 50 v předchozím měsíci.

Destatis bude uvolňovat data průmyslové výroby ještě dnes. Ekonomové předvídat výstup na pokles o 0,5% m-o-m v červnu, po nahrávání 0,3% růstu v Květnu.

Pokud jde o kontrakce stavebnictví, princip Ekonom IHS Markit, Phil Smith řekl: "stejně Jako je tomu u výroby, tam je rostoucí přetáhněte na celkový ekonomický výstup z odvětví stavebnictví v červenci. Průzkum ukazatele celková aktivita a nové objednávky zachována jejich nejnovější snímek, s bývalým nyní na nejnižší úrovni od Března roku 2018. Nicméně, to je obtížné rozmotat, jak moc zpomalení stále představuje odplatu od velmi silný start do roku, a jak moc je vzhledem k slabší základní požadavek."

Mezitím, politický vývoj v USA naznačují, že ekonomika Eurozóny bude i nadále zpomalovat, což není dobrá zpráva pro euro, i když NÁM je také předpokládané zpomalení.

Mark McCormick, šéf FX strategie v TD Securities vysvětlil, proč trvá dlouhou pozici v euro, je špatný nápad: "Další faktory FX trhu nehádejte pro taktické dlouho EUR expozice. Naše sledování tempo růstu zůstává vlažný, a Evropské akcie i nadále zaostávají USA. Výhledové důsledky Trump nedávné akce by měly posílit tyto motivy spíše než naopak. Druhé přetrvávající obavy, je, zda Trump bude čepu do auta letos na podzim, což je pravděpodobné, že obsahují shromáždění v EUR v mezidobí."

Očekávání hospodářského zpomalení v Eurozóně a pokles německé stavebnictví se předpokládá udržet euro bearish v krátkodobém horizontu.

Cena graf naznačuje, že pár EUR/USD klesá poté, co čelí odporu na 1.1250. Další hlavní podpora se předpokládá v 1.1140. Navíc indikátor RSI dosahuje nižších maxim. Jako výsledek, očekáváme, že měnový pár pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: