Toyota Vypadá Na Blockchain Pro Efektivní Reklamu

 

Po zbývající prakticky stagnuje na téměř dva týdny, kryptoměna trh vykazuje známky býčí směr. Bitcoin (BTC) je opět překročil výše $6,500 úrovně. Téměř všechny altcoins jsou v zelené. Jedním z důvodů pro býčí směr je optimistický pohled vydané Mike Novogratz, zakladatel Galaxy Investment Partners. Podle Novogratz, trh se pomalu staví na síle a hlavní finanční prostředky se očekává, že přijít do crypto trhu v prvním nebo druhém čtvrtletí roku 2019, což se očekává, že zvýšení cen ve velkém stylu.

 

Vládní iniciativy na úrovni

US Commodity Futures Trading Komise (CFTC), Brian Quintenz promluvil o problematice odpovědnosti v období chytrý smluv a převádění vkladů v oblasti financí. Komisař dal jeho komentáře na 38. Výroční GITEX Technology Week Konference v Dubaji na úterý, říjen 16. Komisař navrhl, že když to scvrkává na řízení o výkonu rozhodnutí, a to nejen uživatele, ale i programátory může být hnáni k odpovědnosti. Quintez rozpracovány takto: "vhodnější otázka je, zda tyto vývojáře kód mohl rozumně předvídat v době vytvořili kód, že občané USA by pravděpodobně používat je způsobem porušující CFTC nařízení."

Quintenz dále poznamenal, složitosti, že povrch při použití konvenční právní normy "disintermediated světě blockchain," zdůraznil problémy, které začínající sektoru představuje CFTC je konkrétní odpovědnost, což je zprostředkovatel-soustředěný a centra na ochranu integrity trhu prostřednictvím dohledu.

Brazilský Prezidentský kandidát, Fernando Haddad, je použití blockchain odhalit plán, že by forge, v případě vítězství ve volbách. Rozhodnutí zveřejnit plán na decentralizované platformy byla přijata, aby se zabránilo falešné zprávy. Haddad, který reprezentuje Brazílii dělnické Strany, uvedl, že neměnné, tamper-proof povahu blockchain je jedním z hlavních důvodů pro jeho použití.

Haddad využít "free software" v Sao Paulo, kde stál jako starosta v letech 2013 a 2017. Software řešení sledovány více projektů města, jako je městské územní Plán "s podporou uživatelů prostřednictvím internetu," mezi ostatními. Silva navrhl vytvoření "digitální vlády", který ukládá všechny veřejné údaje o decentralizované platformy.

 

Soukromé iniciativy na úrovni

Na podzim tohoto roku, Telegram, který nabízí šifrovanou messenger service, plánuje zavést zkušební verze blockchain na bázi T platformu. Informace byla zveřejněna tím, že investoři, kteří se podíleli na TUNU Původní Mince Nabízí (ICO) na začátku září. Investoři ukázal, že oni obdrželi oběžník od zpráv služby firmy.

Oznámení společnosti také uvádí, že platforma je blockchain je v současné době ve výstavbě a že 70% práce týkající se platformy již byla dokončena. Jakmile je platforma jde žít, TON má v úmyslu využít své in-house kryptoměna, Gram, vytvořit "nový způsob výměny údajů".

Japonský výrobce automobilů Toyota, má podepsali smlouvu s Přehlednost, blockchain na základě reklamy analytics pevná, aby se zabránilo podvodu při nákupu digitální reklamy. Založena v roce 2017, Los Angeles-založený Přehlednost, dříve známý jako KR8OS, nabízí Ethereum blockchain řešení pro sledování dodavatelského řetězce platby, která umožní inzerentům sledovat přidělování jejich prostředků.

Pomocí spolupráce s Přehlednost, Toyota a reklamy, agentura Saatchi & Saatchi doufají, že k dosažení transparentnosti v Toyota je digitální reklamní kampaň nákupy a vyhnout se zbytečným výdajům. Zejména, velikost automobilový digitální reklamní trh se očekává, že bude téměř 15 miliard $v letošním roce v USA.

Nancy Inouye, Mediální Ředitel společnosti Toyota Motor North America, má uvedeno, že program partnerství s Přehlednost má za následek 21% nárůst návštěv Toyota webové stránky.

Následující Memorandum o Porozumění (MoU) mezi dceřiná společnost Abu Dhabi Porty, Maqta Gateway, a Port of Antwerp, bývalý představila globální blockchain pilotní program. V rámci programu, obě strany navážou blockchain projekt s názvem Silsal, že bude usnadňovat mezinárodní dokument manipulaci prostřednictvím distribuované účetní knihy techniky (DLT).

Na Silsal projekt předpokládá dodání úplné nákladu, viditelnosti, a také zlepšit obchodní toky a dodavatelských řetězců mezi SAE a Belgie. Pilotní program bude testovat výhody blockchain technologie, jako je určování, výměnu a ověřování nákladu-související dokumenty a certifikáty mezi porty je uvedeno výše.

Na Silsal projekt, původně odhalen v červnu roku 2018, byl představen v řadě provozní fáze. Projekt původně cílené spediční společnosti a jejich klienty. Nakonec byl projekt rozšířen do obchodování společenství.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: