IOHK Ocenění $500k do Wyomingu University Blockchain Lab

 

Kryptoměna trhu je i nadále v zelené s Bitcoin (BTC), vznášející se kolem $10,000 úrovni. V době psaní tohoto článku Bitcoin získala 0,2% v posledních 24 hodinách do obchodu na $9.780. Ether (ETH) získala 10,6% na obchodu na $270.70. XRP shromáždil o 3,4% obchodu na $0.2916. Zejména, všechny hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoins získal v posledních 24 hodinách. To zahrnuje IOTA (IOTA-$0.28588, o 7,7%), Cardano (ADA-$0.0608, 1.5%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$412.61, 8.2%), Monero (XMR-$84.11, 2.1%), Tezos (XTZ-3.26, 9.8%), Dash (DASH-$115.7, o 9,7%), Tron (TRX-$0.0220, 5.3%), Stellar (XLM-$0.0739, 7.4%), EOS (EOS-$4.49, 9.6%), Litecoin (LTC-$74.93, 6.8%), Drátěný (LINK-$4.41, 5.3%), OKB (OKB-$6.76, 4.7%), Huobi (HT-$4.81, o 1,9%), Ethereum Classic (ETC-$9.68, 8.5%), Binance Mince (BNB-$23.96, 7.5%), Cosmos (ATOM, $4.25, 2,4%) a LEO (LEO-$0.9870, 1.2%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Centrální Banka Digitální Měny, která má být představena v Bahamy

Bahamy má v úmyslu odhalit a začít používat centrální banka digitální měna (CBDC) někdy v tomto roce. Zejména bylo rozhodnuto, když několik centrálních bank a vlád jsou stále studuje výhody a nevýhody CBDCs.

Informace byla odhalena John Rolle, Guvernér Centrální Banky Bahamy (CBOB). Rolle potvrdil, že Bahamské digitální dolaru by se válí ve všech jeho ostrovů v druhé polovině tohoto roku.

Rolle představila iniciativu, označované jako Projekt Písku Dolar, zatímco mluví v akci, který provedla v Bahamas Komory a Konfederace Zaměstnavatelů.

Zejména v prosinci 2019, jako zkušební, Bahamy představil Bahamské digitální dolar na ostrově Exuma. Dále CBOB guvernér oznámil, že soud by měl být rozšířen tak, aby Abaco provincie, která byla vlastně první místo, vybrán pro testování na Bahamské digitální dolar. Rolle vydal prohlášení, které vysvětluje, že důvodem odsunutí zahájení Bahamské digitální dolar v Abaco regionu.

"Abaco vlastně byl první volbou pro digitální měnu pilot. [...] Ale my jsme cítili, že to, co chybí Abaco byl, že finanční začlenění, nebo finanční přístup k problému, ne jako stark ve smyslu všech bank. Ale z hlediska ekosystému, to by byl právě tak bohatý."

Na Bahaman centrální banky podepsalo 1200 lidí, kteří vyjádřili zájem o účast ve studii v Exuma.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Tron Nadace spojuje své síly s Steemit

Tron Nadace, která je za Tron (TRX) blockchain, stmelil partnerství s Steemit, populární blockchain-poháněl blogování a sociální sítě portál. V rámci dohody o partnerství, Tron Nadace bude pomáhat Steemit přesunout své blockchain-poháněl decentralizované aplikace (DApps) Tron blockchain. Dále Tron blockchain bude také hostit nový Parní (PARNÍ) token, zatímco ten starý se přesunula na tento blockchain.

Partnerství otevírá cestu k převažující TRX uživatelé odměněni nový Tron-založené STONKOVÉ žetony a také spuštění nového akceleračního programu zaměřené na vývojářské komunity.

 

Coinbase Commerce nyní zahrnuje MakerDAO DAI stablecoin jako možnost platby

Coinbase Commerce, software, nástroj usnadňující crypto platby pro e-commerce firmy, začala zahrnuty MakerDAO je DAI stablecoin jako jeden z podpory způsoby platby. Integrace umožní prodejci po celém světě přijímat americkému dolaru zavěšen stablecoin jako platba za produkty a služby. Zejména, Coinbase Obchodu nebude účtovat žádné další poplatek za zařízení.

Pouhým vložením "pay s crypto" tlačítko, prodávající může přijmout DAI. Obchod majitelé obdrží také roční úrok 7,5% na DAI mince. Zařízení otevírá cestu k více než 800.000 obchody a 3 miliony on-line prodejců na Shopify a WooCommerce přijmout decentralizované stablecoins jako platba.

Rune Christensen, generální ŘEDITEL Výrobce Nadace, měl následující říct o decentralizované financování (DeFi): "DeFi je nová generace produktů, které jsou zcela transparentní, kde mohou uživatelé vidět přesné peněžních toků při dosažení vyšší úrovně důvěry a bezpečnosti, které mohou být kontrolovány v reálném čase. DeFi také obsahuje globální povaze blockchain a jeho výhody, takže tyto účinnější systémy s nižší poplatky a vyšší výnosy."

 

Různé

IOHK daruje půl milionu dolarů na University of Wyoming

IOHK (Input Output Hong Kong), blockchain výzkum a vývoj firmy za Cardano (ADA), daroval $500,000 pro zřízení Blockchain Výzkum a Vývoj Laboratoře na University of Wyoming (UW). IOHK byl založen karlem Hoskinson, spoluzakladatel Ethereum blockchain. Organizace usiluje o vytvoření přístupné finanční služby pro každého.

Pokročilé Blockchain Výzkumná a vývojová Laboratoř, bude stát v čele Profesor James Caldwell, Asistent Profesor Mike Borowczak, a Philip Schlump.

Darování dána IOHK bude použita na úhradu fakult a podporu postgraduální studenti podílející se na vytváření praktických aplikací pro real-svět používání případy blockchain technologie. Borowczak vydala následující prohlášení týkající se použití grant IOHK.

"Toto financování je možno přímo stimulovat a rozvíjet vysoce kvalifikované pracovní síly v blockchain sektoru. Student vědci z pregraduální a postgraduální úrovně jsou jádrem této iniciativy. Naše výzkumná a vývojová laboratoř se zaměřuje na uzemnění všechny práce v teorii, zatímco vývoj reálných produktů."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: