Trump Obvinil EU, Čínu Z Manipulace s Měnou

 

Minulý pátek americký Prezident volal Turecko za to, že falešně obvinil Andrew Brunson, AMERICKÝ pastor, ze špionáže. Turecká vláda tvrdí, že Brunson byl zapojen do neúspěšného převratu zpět v roce 2016. Turecko ani pozitivně reagovat Trump je poptávka po bezpodmínečné propuštění Brunson, a krátce nato, USA vzrostl oceli a hliníku sazby na 20% a 50%, respektive – hrozí další poškození, pokud se Turecku nepodaří změnit svůj postoj. Prezident Erdogan se pomstil tím, že zvýší cla na několik NÁS zboží.

Až do teď, dolar stál silný proti turecké liry, a dalších zemí skupiny G10 měn. Ještě jako turecké nákazy obavy začaly vytrácet, na trhu se začala věnovat větší pozornost na jednání mezi Čínou a USA. Čína se očekává na podzim v souladu s požadavky USA a dolar začal klesat, trend, který se očekává, že trvat několik dní.

 

Tři hlavní faktory, za NÁS slabost dolaru

Představitelé USA a jejich Čínskými protějšky se sejít tento týden ve Washingtonu, aby diskutovali o otázkách týkajících se obchodu a práva duševního vlastnictví. Vláda USA opakovaně obvinil Čínu z krádeže duševního vlastnictví z NÁS podniky, a vyjádřil obavy o to, co se nazývá "nekalé praktiky" předčí jiné země v obchodu. Obě země mají facku povinnosti z 25% na 250 miliard dolarů v hodnotě zboží, což způsobuje úzkost na trhu za možnost obchodní války, která by jistě ovlivní globální hospodářský růst. Na trhu je naděje, že jednání povede ke zrušení dovozních cel na obou stranách, nicméně, tento optimismus a uvolnění napětí snižuje poptávku po dolaru.

Za druhé, Trump opět obvinil Čínu a EU z manipulování svých měn.

Trump řekl agentuře Reuters: "myslím si, že Čína manipuluje svou měnu, absolutně. A já si myslím, že euro je manipulováno také. [..]."

Americký Prezident také vyjádřil obavy o měnovou politiku. V rozporu s očekáváním analytiků a finančních trhů, Trump preferuje uvolněné fiskální politiky, uvádí, že "Fed by měl být vstřícnější, o úrokových sazbách."

Tato obrátil pozornost trhu k výroční sympozium centrálních bankéřů naplánován být provedeny v Jackson Hole (údolí mezi Teton pohoří a Gros Ventre Range ve Wyomingu), později tento týden. Trh očekává, že Fed jednat jako globální centrální banky, spíše než táhnout "NÁS První" postoj, Trump. Fedu Jerome Powell, na rozdíl od jeho předchůdce Yellen, je považován za otevřený charakter. Jako výsledek, trh očekává, Powell vyjádřit své názory silně, a pokud Powell přesouvá do Ameriky První měnové politiky, pak to může dále oslabit dolar.

 

Stručná analýza USDCHF pár

V tomto bodě, technicky dolar vypadá neuvěřitelně slabý vůči Švýcarskému Franku. USDCHF dvojice čelí těžký odpor v 0.9970 úrovně. Další hlavní podpora existuje pouze na 0.9580.Dále DSS Bressert indikátoru začala klesat. Takže, USDCHF má vyšší šance, pohybující se směrem dolů. Švýcarský Frank posiluje, protože jeho inverzní korelace s platidla.

 

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: