Aussie Promění Prchavé jako Q3 Růst HDP Chybět Odhady

 

Australský dolar udělal cik-cak pohyb vůči americkému dolaru včera po slabých ekonomických dat bylo hlášeno z obou zemí. V Asijské seance, Australský statistický Úřad oznámil nižší než očekávané údaje o HDP za třetí čtvrtletí. Nicméně, lepší než očekávané služby PMI (Index Nákupních Manažerů) data z Číny umožnila Aussie zvrátit trend. Australan byl schopen zcela znovu získat ztracenou půdu proti dolar po NÁS ADP práce údaje uvedené nejnižší soukromého sektoru práci přírůstky od Května 2019. Od vysoce 0.6854, pár USD/CAD klesl na minimum 0.6813 před odrazila ode dna, aby 0.6850 úrovně za posledních 24 hodin.

Australský statistický úřad uvedl, že ekonomika rostla o 0,4% q-o-q v 3Q roku 2019. Ekonomové očekávali růst ekonomiky o 0,5%. Nicméně, v červnu čtvrtletí růst HDP byl vzestupně revidován na 0,6%, z 0,5%. Na y-o-y základ, ekonomika rostla o 1,7% v září čtvrtletí.

Aussie je sestupný trend byl dále fueled pokles v Australském Průmyslu Skupina Australských Výkon Služby Index 53.7 v listopadu. V předchozím měsíci, hodnota indexu činila 55.20.

Nejistoty způsobené US-Čína obchodní dohoda byla hlavním důvodem nižšího než očekávaného hospodářského růstu v Austrálii. Aussie je pokles, nicméně, byl omezen v důsledku pozitivní ekonomická data z Číny, která je největším obchodním partnerem Austrálie.

Ta Čína Caixin PMI Služeb vzrostl na 53,5 v listopadu, od 51.1 v říjnu. Ekonomové předpovídali, že index zůstane téměř beze změny.

Ten Caixin kompozitní výstup index se zvýšil na 53.20 v listopadu, z 52 v předchozím měsíci. Nové objednávky na kompozitní úrovni, zvýšila nejrychlejším tempem od února 2018. Kvantové čerstvé objednávky přijaté ze zahraničí i nadále zvyšovat po celé Číně.

Aussie je změna trendu byl také podporovaný propastný práci data zveřejněná ADP Research Institute ve spolupráci s Moody ' s Analytics. Zpráva ze mzdy procesor naznačuje, že americký soukromý sektor přidal pouze 67,000 pracovních míst v listopadu, ve srovnání s 121,000 pracovních míst v dříve měsíc. Ekonomové očekávali soukromého sektoru přidat 137,000 pracovních míst pro vykazovaného měsíce.

Ian Shepherdson, hlavní ekonom Pantheon Makroekonomie, se domníval, že to byla "nehoda stane." Ekonom se také domnívá, že tam nebude "rychlé oživení příští měsíc."

Andrew Grantham, ekonom CIBC World Markets, se domníval, že americká ekonomika signalizuje zpomalení. Grantham řekl, "to, Co dnešní počet se zdá, že naznačují, že dynamika AMERICKÉ ekonomiky zpomaluje, s 3-měsíční průměr ADP průzkum koresponduje s cca 1% růstu jsme předpovídají pro čtvrté čtvrtletí HDP."

Technicky vzato, pár USD/CAD se odrazil od supportu na 0.6820. Další rezistence se předpokládá blízkosti 0.6910. Kromě toho, indikátor RSI je také v pozitivní oblasti. Proto očekáváme, že měnový pár posunout dále v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: