Philip Morris Odhaduje, $20mln Úspory přes Blockchain Používat

 

Cena korekce, která začala v kryptoměna trhu minulý týden, i nadále s Bitcoin (BTC) je jedním z hlavních poražených. Kryptoměna ztratil 3,4% v týdnu do obchodu na $5,193. Ethereum (ETH, přednostní smart smlouvy nasazení platformy pro blockchain specialistů, ztratili 8.80%, aby uzavřel na $155.74. Další altcoins ztratili mezi 5% a 20%, v minulém týdnu. To zahrnuje Ripple (XRP-$0.2919, -9.6%), EOS (EOS-$4.54, -13.1%), Stellar (XLM-$0.9564, -15.8%), TRON (TRX-$0.02248, -10.1%), Cardano (ADA-$0.0651, -15.9%), MIOTA (IOTA-$0.2892, -5.4%), Bitcoin Hotovosti ($235.61, -18.9%) a Litecoin (LTC-$68.32, -10.8%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Čínská vláda podporuje "blockchain města."

Čínská vláda podporuje výstavbu "blockchain město" na Malajské Malacca Strait je důležité lodní trase. Inženýrské a stavební firma, Čína Wuyi a investiční sítě SWT Mezinárodní Sdn Bhd spolupracuje společně představí Čínská vláda-podporovaný podnik, který zahrnuje otáčení Malacca Město do blockchain město s názvem Malacca Straits Města. Projekt zakladatelé v úmyslu shromáždit 120 milionů dolarů v počáteční fázi. Město je celé ekonomiky bude běh na blockchain technologie. Rámci je poskytována platforma, jménem DMI s DMI mince jako nativní měny. DMI budou využity usadit vláda-související služby a předvést výměnu, která umožní Malacca Straits Města turisty vyměnit své měny za DMI mince.

Keng Lim Kai, projekt generální ŘEDITEL společnosti, řekl: "naše společnost je pomocí řezání-hrana blockchain technologie a integrace do tradičních odvětví, aby se Malajsie world-class turistické destinace. Máme schválení vládě k nápravě této zemi a přišel s nějaké velké plány pro tuto oblast."

Čína je rozšíření její pravomoci v Pacifiku prostřednictvím investic do infrastruktury a obcí. V posledních sedmi letech, Čína je věřil, aby investovali 6 miliard dolarů v dotovaných úvěrů a další pomoc do bohatých na komodity Port Moresby nachází se v Papua Nová Guinea, který se snaží zpeněžit svůj zemního plynu, minerálů a dřeva aktiv.

 

Blockchain řešení, možná přijede do Ohia

Nový návrh zákona, předložený minulý týden v Ohiu je Sněmovna Reprezentantů by, v případě schválení, povolení státní správy a související organizace začlenit blockchain řešení. Podle Ohio State zákonodárce oficiální webové stránky, účet, pojmenovaný Dům Billa 220, byl schválen Republikánské Strany Státní Zástupce Rick Carfagna, který představuje Ohio 68 přímo v Domě.

Návrh zákona by potenciálně mohly poskytnout legitimitu vlády blockchain aplikace, jako je ukládání auto čísel nebo vyhledávání licencí on-line, kde schválené instituce mohly získat je na bezpečné distribuované hlavní knihy. Ohio Guvernér Jon Husted a Cuyahoga County Executive Armond Budish údajně zúčastnil akce zaměřuje na spolupráci mezi start-ups sklon k sociální příčiny a vládní orgán, který se skládá z panelu zkoumají výhody blockchain pro vládní funkce.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Philip Morris vzhledem blockchain sledovat kolky

Philip Morris, mezinárodní tabáková společnost, hledá na vyhlídky použití blockchain sledovat kolky na krabičkách cigaret. Philip Morris International je zaměřen na zavedení inovativních technologií, jako je blockchain, aby zvýšení obchodní produktivity, odpovědnosti a efektivnosti nákladů.

Nitin Manoharan, Philip Morris global head architektury a tech inovací, se v poslední době soudí, že Philip Morris sám mohl nabídnout úsporu až 20 milionů dolarů minimalizace daňové razítko dokumentace a padělání pomocí blockchain. Podle Manoharan, manuální práce a související padělaných nebezpečí může stát sektoru a vlády 100 milionů dolarů ročně.

Manoharan ukázal, že daňové razítko obrysu je pouze jedním z šesti blockchain projekty, které Philip Morris je plánuje zavést v průběhu roku 2019. Společnost má také vyjasnit, že bude dbát, aby vládní pokyny na toto téma.

 

SABB zavádí Zvlnění je platební převod zařízení

Saudi British Bank (SABB) zavedla Zvlnění je real-time platba přeshraniční převod zařízení. Banka uvedla, zařízení, představila v Rijádu Finanční Sektor Konferenci minulý týden, byl jedním z řady "strategický plán pro digitální transformaci a obohatit zkušenosti zákazníků."

SABB tvrdí, že jeden z Saúdská Arábie je první bankovní instituce se přihlásit na Zvlnění sítě v lednu 2018. V prosinci roku 2018, zkušební zařízení a posouzení technologie byla dokončena pomocí Indických rupií. Majed Najm, zástupce výkonného ředitele pro korporátní a institucionální bankovnictví, vyjádřil názor, že platforma by nabídnout rychlejší, transparentnější přeshraniční platební systémy. Samozřejmě rupie je první fiat měny podporované platformy, a v budoucnu SABB hodlá seznam více národů a jejich měn.

Majed Najm také vysvětlil důvod, proč za provádění blockchain technologie takto: "Tento krok je součástí banky je pokračující úsilí, aby poskytovat nejlepší bankovní služby pro zákazníky, využívat nejnovější technologie a globální bankovní produkty jsou k dispozici, a vytvořit metody a prostředky, aby ušetřit čas a námahu pro naše zákazníky."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: