Alibaba Drtí 4Q18 Odhadů Analytiků Zvýšit Cílovou Cenu

 
Alibaba Group Holding Limited (Nasdaq: BABA), přezdívaná jako Amazon Číny, hlásil 2018 fiskální čtvrté čtvrtletí zisk, který byl lepší než nejoptimističtější očekávání analytiků. Trh pozitivně reagoval na výsledky tím, že tlačí ceny akcií o téměř $12 na $195.35. Na základě faktů, za předpokladu, pod, očekáváme, že akciový posunout dále ve dnech, které přijdou.

ECommerce obří publikováno fiskálním roce 2018 čtvrtém čtvrtletí příjmy ve výši 9,87 miliardy a non-GAAP zisk z $0.91 na akcii a překonal Zacks odhady $9.25 $ a $0.85 na akcii. Podporovaný silný organický růst v Číně, globálního obchodu, zlepšení v cloudu, podnikání a konsolidaci Cainaiao sítě, Alibaba zaznamenal 61% y-o-y zvýšení příjmů.

Alibaba má čtyři obchodní segmenty, a to Core Commerce, Digitálních Médií a Zábavy, Cloud computing a Inovace Initiaties.

Core Commerce, který zahrnuje velkoobchodní a maloobchodní commerce trhu místa působící v Číně a Mezinárodního obchodu, publikováno 62% y-o-y růst příjmů RMB51.3 miliardy ($8.20$). Zejména Čína Commerce maloobchodní podnikání, které tvoří téměř 65% celkových příjmů, publikováno prodej RMB40.20 miliard ($6.40$), což představuje nárůst o 56% z předchozího období. Silný růst v nových maloobchodních podniků a působivý výkon Tmall Import a Hema přispělo k růstu.

Příjmy z Cloud Computingu skočil 103% RMB 4.40 $ ($699 milionů). Během 4Q18, Alibaba zahájila 316 nových produktů a funkcí, většinou na bázi umělé inteligence, bezpečnosti a správy dat.

Digitální Média a Zábava příjmů zaslali 34% zvýšení příjmů do RMB5.30 miliard eur (840 milionů dolarů). Služby s přidanou hodnotou poskytované UCWeb, a silný růst v oblasti předplatného a příjmy z reklamy z Youku Tudou přispěly k růstu výnosů.

Inovační iniciativy, která zahrnuje operační systém YunOS, DingTalk enterprise messaging, a AutoNavi, hlášeny výnosy z RMB988 milionů dolarů (158 milionů), což představuje nárůst o 8% y-o-y.

Mobilní měsíčních aktivních uživatelů (MAUs) lepší 22% od roku-před čtvrt na 617 milionů. Nárůst v používání mobilních zařízení u spotřebitelů na přístup k Alibaba platformy přispěla k růstu. Na konci čtvrtého čtvrtletí, China retail tržiště měla 552 milionů roční aktivní kupci, což představuje nárůst o 22% oproti loňskému roku.

Alibaba skončil fiskální rok 2018 s hotovost a hotovostní ekvivalent přibližně RMB 205.40 miliard ($32.70 miliard).

Tyto robustní výsledky, Hans Chung, analytik KeyBanc Capital Markets, udržovat obézní hodnocení na Alibaba a zvýšila cílovou cenu 235, - od 219. Chung očekává, že nové obchodní iniciativy na podporu růstu tržeb ve fiskálním roce 2019.

Jason Helfstein, analytik společnosti Oppenheimer, zvýšila cílovou cenu na 230, z 220. On také vydal překonat hodnocení na Alibaba. Ken Sena, analytik Wells Fargo Securities dal také překonat hodnocení, zatímco zvyšuje cílovou cenu 230, 220, vydané dříve.

Technicky vzato, akciový prolomil rezistenci na 191 úrovních. Kromě toho oscilátory klouzavý průměr se obrátil pozitivní. Navíc, populace je také obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Proto očekáváme, že akcie pohybovat až v nadcházejících dnech.

S cílem získat od uptrend, zvažujeme investice do opce. Nicméně, můžeme pokračovat dále pouze tehdy, pokud akcie společnosti Alibaba obchody poblíž 195 dolarů do akciového trhu. Navíc smlouvy, které nabízí binární makléř by měl být aktivní po dobu nejméně sedmi dnů obchodování.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: