Přeprodané Goldman Sachs Signály Obrácení na 1q Růst EPS

 
Akciový investiční bankovní gigant Goldman Sachs Group (burzovní index NYSE: GS) propadla minulý týden na $213.2, od vysoce $248.68, následující zpráva, že fiskální 2017 výsledky za první čtvrtletí, který minul odhady Wall Street. Trh byl především zklamaný tím, že pokles v obchodování příjmy. Zejména, Goldman Sachs konkurenty, jako jsou Bank of America, Citi Group, a JP Morgan uvádí v průměru o 21% nárůst obchodování příjmy. Ve skutečnosti, obchodování s příjmy povoleno jiných bank překonat odhady Wall Street poměrně snadno. Stále očekáváme, že krátkodobé oživení v akcií Goldman Sachs z důvodů uvedených níže.

Pro fiskální rok 2017 za první čtvrtletí, Goldman Sachs vykázala zisk $2.162 miliard, nebo $5.15 za akcii, na příjmy ve výši $8.026 miliard. To se porovnává s příjmy ve výši 1,2 miliardy dolarů, nebo $2.68 na akcii na příjmy ve výši $6.34 miliard v předchozím roce to podobné čtvrtletí. V průměru, analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters očekávali Goldman Sachs se hlásit příjmy ve výši $5.31 na akcii na příjmy ve výši $8.446 miliard. Je třeba poznamenat, že Goldman Sachs dosud chyběl Wall Street očekávání od čtvrtého čtvrtletí roku 2015.

Akcie, Obchodování poklesly o 6% y-o-y $1.674 miliard. Příjmy z Celkem Institucionální Klienta služby, který zahrnuje akcie obchodní příjmy klesly o 2% na $3.359 miliard. Která přispěla k pádu cen akcií. Goldman Sachs objasnil, že pokles příjmy z obchodování byl způsoben především nízkým objemem a volatility. Nicméně, všechny ostatní segmenty mají fungoval dobře.

Příjmy z Investičního Bankovnictví divize byly $1.703 miliard, a to až o 16% od $1.463 miliardám v loňském roce. Podobně, Řízení Investic výnosy vzrostly o 12% y-o-y $1.500 miliard. Investice a půjčky příjmů, zaznamenal čtyři rok maxima $1.464 miliard. Na konci prvního čtvrtletí, společnost je Basel III Advanced CET1 poměr stál na 12,9%. Na konci prvního čtvrtletí, Goldman Sachs vede fúze a akvizice podnikání. Firma také vede upisování firemní akciové nabídky.

Během čtvrtletí, Goldman Sachs utratil 1,5 miliardy dolarů ke zpětnému odkupu 6,2 milionu akcií za průměrnou cenu $243.22. V rámci stávajícího programu zpětného odkupu akcií, na 17. dubna 2017, Představenstvo společnosti schválila výkup dalších 50 milionů akcií. Goldman Sachs Deska má také zvýšila čtvrtletní dividendu na $0.75 na akcii z $0.65 na akcii. Dividenda je splatná k akcionářů na záznamu na 1. června, 2017. Tak, vzhledem k tomu, poměr kmenového kapitálu tier 1 a zvýšení výnosů a zisku v prvním čtvrtletí, očekáváme, že akcie se odrazí zpět na dny, které přijdou.

Cena graf ukazuje, že akcie se odrazil od menší podporu na 213. Pravděpodobnost, že uptrend je také zvýšena tím, stochastický oscilátor s čtení téměř na nulu. Na druhou stranu, další významný odpor existuje pouze na 242. Tedy, technicky vzato, krátkodobý vzestupný trend do akcií Goldman Sachs může být očekávaný.

Call opce vyprší na nebo kolem 2. Května lze zakoupit od binární broker. Péče by měla být přijata, aby se čas vstupu, kdy se akcie obchoduje poblíž 219 dolarů do akciového trhu.

Nejnovější články: