Silné Prodeje Nových Domů Stále Býčí Dolar

 
Na AUDUSD pár byl na konzistentní pokles od ledna 2018. USA referenční úroková sazba 1,75%, je nyní vyšší než běžné úrokové sazby v Austrálii. Kromě toho, Trump obchodní války s Čínou a tlak na ceny komodit bere daň na Aussie. Očekáváme, že pár AUDUSD, který je v současné době obchodování na 0.7600, dále klesat z důvodů uvedených níže.

Cena seaborne koksovatelného uhlí prudce klesly tento týden, po dvou nákladu bylo v Číně prodáno za ceny prudce nižší, než se původně dohodnuté úrovně. Prémiového koksovatelného uhlí prodává za $185 CFR Čína, což představuje $10 pokles z ceny obchodovaných minulý týden. Oba náklady byly z Austrálie.

Stejně tak cena železné rudy (62% pokuty) klesl na 67 dolarů za tunu, dolů z asi 85 dolarů za tunu na začátku Března. Další nižší stupně železné rudy byly také pod obrovský prodejní tlak. 58% pokuty byly obchodovány na o $39. Železné rudy a koksovatelného uhlí jsou dva hlavní vývozní produkty z Austrálie.

V USA Conference Board Index Spotřebitelské Důvěry vzrostl na 128.7 v dubnu, od 127.70 v Březnu. Analytici očekávali, že Spotřebitelské Důvěry, pokles až 126. Průzkum se provádí podle Nielsen pro Conference Board. Očekávání, Index vzrostl na 108.1 tento měsíc, od 106.20 minulý měsíc. Podobně, současná Situace Index se zlepšil na 159.6, z 158.1.

Další nejvyhledávanější údaje obchodníci, prodeje nových domů, byla zveřejněna ministerstvem Obchodu v úterý. Zpráva uvedla, že prodeje nových domů vzrostly o 4% na roční tempo 694,000 jednotky minulý měsíc. Sezónně očištěné údaje byly lepší, než 625,000 jednotky očekávali ekonomové. Kromě toho Ministerstvo Obchodu vzestupně revidován únorové prodeje nových domů z 618,000 jednotky 667,000 jednotek. Lednové údaje byly revidovány ukázat beze změny prodeje, místo klesá. Pozitivní data z USA se očekává, že držet dolar býčí proti Aussie.

Na AUDUSD pár se obchoduje pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, měnový pár čelí hlavní rezistenci na 0.7670. Další významnou podporu pro měnový pár je jen na 0.7430. Oscilátoru z klouzavý průměr se pohybuje hlouběji do záporných hodnot. Proto můžeme očekávat, že měnový pár nadále medvědí.

Tím, že půjdete krátký v AUDUSD pár, máme v plánu získat z pravděpodobného poklesu. Dáváme přednost vytvoření krátké obchodní blízkosti 0.7600, s příkazem stop loss nad 0.7690. Jakmile obchod je otevřen, bychom zadat objednávku rezervovat zisk blízkosti 0.7450.

Navíc, v binárním trhu, chceme koupit put opce, kdy AUDUSD pár obchoduje v blízkosti 0.7600. Budeme si vybrat datum vypršení platnosti v blízkosti 4. Května pro možnost zakázky při zadání zakázky.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: