Obchodování s Řecko a Euro, Yellen a Dolar

 
Po měsících a měsících vyjednávání, v Řecku je konečně přijímá věřitel návrh a zdá se, že Eurozóna bude mít jeho složky neporušené.

Zmatek vytvořil do té doby nedělal nic jiného, než zvýšit volatilitu na FX trzích. Nicméně, na pohled zpět, volatilita nebyl tak vysoký, jak se očekávalo, jako jsou nárazníky byly na místě.

Vezměme si například měnový pár EURUSD. To se pohybuje kolem čtyř set pips se pohybuje v této době, která, vzhledem k důsledkům, a to, co bylo v sázce, je to docela malý rozsah.

I když jednání eskalovala, se Premiér Tsipras volá po referendu, všechny EURUSD udělal, bylo otevřít s mezerou nižší, pouze pro mezeru zaplnit na další den jako každý dip byl agresivně koupil.

Jedním z vyrovnávacích pamětí, mluvím o tom, je ECB (Evropská Centrální Banka) kvantitativní uvolňování program, který nabídl trochu klidu, když to přišlo k Evropské výnosy jako probíhající nákupu dluhopisů plnit program, výnosy podívejte stabilní, proto trhy zůstaly v klidu, jako důsledek.

Další vyrovnávací paměti se skládá z OMT (Přímé Monetární Transakce) program, který je na místě a připraven k použití, když potřeboval, a to bylo voláno ECB "bazooka", v tom smyslu, že to byl vytvořen, když byla Evropa v problémech před pěti lety, kdy Řecko, Španělsko, Itálie, Portugalsko a Irsko bylo vidět jejich výnosy rostou na rekordní maxima. Nicméně, to bylo nikdy použit, ale v poslední době ESD (Evropský Soudní dvůr) vyčistila cestu pro jeho platnost.

Vrací se k Řecku a současné krize, ukázalo se, že posledních šest měsíců přinesla jen chaos a zoufalství, jak se změnila jen málo, pokud jde o úsporná opatření, který svírá Řecko.

Ukázalo se, že Řecko může potřebovat další 80 miliard Eur v záchranných peněz a to je stále více viditelné, že placení tohoto dluhu, je velmi obtížné, což znamená, že je skutečně neudržitelný.

Nedávné zprávy byly vnímány jako katalyzátor pro pohyby na trhu, nicméně, to nebylo jen EUR dvojici, která se přestěhovala. Ve stejné době, jsme viděli pohyb v kabel (GBPUSD), USDCAD, nemluvě o USDJPY.

Paní Yellen, Předsedkyně Federálního Rezervního systému ve Spojených Státech, dala na řeči pozdě v pátek, kdy trhy byly stále otevřené, a řekl, že Fed je stále otevřený, aby se zvýšení sazeb později v tomto roce, ale výlet závisí na data a jak se události z NÁS se vyvíjí.

Jinými slovy, je těžké hledat cestu vpřed a obchodníci by měli zvyknout na myšlenku, že obchodování by měl být viděn více na krátkodobém až střednědobém horizontu, než by jinak.

Nejnovější články: