Euro k Poklesu Trhu se Domnívá, že Další Uvolňování

 
Jako datum Brexit referendum se blíží, očekává se, že volatilita v Útulku na základě měnových párů se výrazně zvyšuje. Volatilita je vidět na jeho nejvyšší v páru EURGBP jako obě měny jsou přímo ovlivněn výsledek referenda. Protože trh se odvíjí některé z Brexit pojistné, Libra tvrdil, část ztraceného území v posledních několika dnech. Na EURGBP dotkl minima 0.75647 v posledním týdnu Května. Nicméně, Euro posílilo opět proti Libra minulý týden. V pátek, EURGBP pár uzavřel na 0.78207. Bude Euro i nadále stoupat dále vůči Libře? Firma odpověď na tento dotaz je možné pouze tehdy, pokud budeme analyzovat důvod pro růst Eura.

Prezident Evropské Centrální Banky Mario Draghi minulý týden uvedl, že většina z uvolnění měnové politiky opatření, která oznámila v Březnu setkání ještě musí být provedena. To zahrnuje nákup investičního stupně dluhopisů denominovaných v Eurech vydaných nebankovními subjekty, které mají své registrované prostory v Eurozóně.

Začátek června 2016, ECB bude také vydat novou sérii čtyř cílených dlouhodobějších refinančních operací (TLTRO II) s čtyři rok splatnosti. Draghi také uvedl, že ECB je připravena, aby se úrokové sazby do záporných hodnot, pokud je to nutné. Takový postoj se očekává, že oslabení Eura dále.

Konečně, většina analytiků věří, že EURGBP stoupala, ne proto, že jakékoli vlastní sílu v Eurozóně, ale kvůli slabosti amerického dolaru. To je dobře-známý fakt, že Euro akcie inverzní vztah s americkým dolarem. Tedy, jen slabost amerického dolaru posílilo Euro. Na druhou stranu, v UK je výrobní PMI pro čtení Může stála na 50.1 a překonal odhady analytiků 49.6. Pozitivní údaje se očekává, že k posílení Libry. S ohledem na tyto detaily, můžeme očekávat, že klesající trend v EURGBP začít brzy.

RSI klesl pod čtení 50 v dubnu, po zbývající výše na dobu asi šesti měsíců. Tak, my můžeme zvážit crossover jako firma obrat v trendu. Na páru EURGBP také pohybuje v rámci klesajícího kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Můžeme tedy očekávat, že na EURGBP dále klesat i v nadcházejících dnech.

Forex obchodník, za těchto okolností, by měl jít krátký na 0.7850 úrovně. Stop loss pro krátké vstupu by měl být umístěn na 0.7990. Take profit order by měly být umístěny na 0.7580 nebo vyšší.

Binární obchodník může vydělat peníze z poklesu o vyzvednutí one touch opce z vhodného makléře. Jak dlouho uplynutí období je v prvním týdnu července a realizační cena je nad 0.7600, tam je dobrá šance na dokončení obchod "in the money".

Nejnovější články: