DHL Beats Q3 Odhady, Potvrzuje EBIT Výhled Pro FY 2019, 2020

 

Akcie Deutsche Post DHL Group (OTC: DPSGY, XETRA: DPWGn.DE) získal 3,13%, nebo $1.13 na úterý uzavřel na $37.30 poté, co společnost oznámila, fiskální rok 2019, třetí čtvrtletí čistý zisk ztrojnásobil z minulého roku. Německá přepravní a logistická společnost rovněž uvedla, že očekává silný výkon ve čtvrtém čtvrtletí jako vzkvétající e-commerce podnikání se očekává, že řídit růstu navzdory zpomalení ve světě obchodu. Kromě toho společnost potvrdila, že její provozní zisk výhled pro rok 2019 a až do roku 2022.

Bonnský řízení dodavatelského řetězce společnost vykázala za třetí čtvrtletí tržby ve výši 15.55$, což představuje nárůst o 4,7% od €14.85 miliard z minulého roku. Vykázané příjmy porazit FactSet Konsensus odhad ve výši €15.46 miliard.

Pro září čtvrtletí firma vykázala provozní zisk (EBIT-Zisk před úroky a zdaněním) ve výši 942 milionů, ve srovnání s €376 milionů v období předchozího roku. FactSet odhad činil 890 milionů dolarů za čtvrtletí září. Před rokem období, společnost se jednorázový poplatek ve výši 392 milionů související s Post & Parcel Německo. To vysvětluje obrovský nárůst provozního zisku.

Zvýšení provozní zisk se zvýšil konsolidovaný čistý zisk na výši 561 milionů eur v Q3 2019, a to ze 146 milionů eur na období minulého roku. Základní zisk na akcii ve třetím čtvrtletí zvýšil na 0,45 eur, z 0,12 eur na akcii ve srovnatelném čtvrtletí roku 2018.

V komentáři k působivé výsledky, Frank Appel, CEO Deutsche Post DHL Group, řekl: "měli Jsme velmi dobré třetí čtvrtletí. Všech pět divizí fungoval dobře i přes náročné globální ekonomické prostředí. Díky našemu širokému portfoliu a na trhu-vedoucí pozice naší divize, jsme roste i v nejisté době. Pro čtvrté čtvrtletí, očekáváme tradičně silné prázdnin."

Deutsche Post DHL připsána globální expresní doručení podnikání a balíkové podnikání jako hlavní důvod pro působivý výkon. "Mezinárodní expres business a German parcel business viděl zejména dynamický růst e-commerce nadále boom."

Snížení nákladů umožnil global forwarding a freight business hlásit příjmy ve výši 0,9% a zvýšit svůj provozní zisk o 17% na €124 milionů. Post & Parcel Německo podnikání vykázala 5,5% nárůst v příjmech, s e-commerce vede silný růst na pozemku firmy.

Společnost však uznal, že globální letecké nákladní dopravy zůstal pomalý ve čtvrtletí. Podobně, moře a pozemní nákladní trhy zaznamenaly zpomalení.

Konkrétně leteckou obchodní publikováno 5,1% y-o-y pokles objemů 502,000 tun. Obdobně výnosy poklesly o 4,7% na 1,1 miliardy eur a hrubý zisk se zvýšil o 2,1% na €238 milionů.

Zejména, všech pět obchodních divizí Deutsche Post hlásí nárůst tržeb a provozního zisku ve třetím čtvrtletí.

Společnost potvrdila svůj FY 2019 provozní zisk outlook ve výši 4 miliard eur 4.30 miliard eur a uvedla, že její německá poštovní a balíkové divize předpokládá se, vytvářet mezi 1,10 miliardy eur a €1.30 miliardy provozního zisku. Deutsche Post také potvrdil svou prognózu do roku 2020 provozní zisk ve výši více než 5 miliard eur, a nedávno oznámila, 2022 cílem dosažení provozní zisk ve výši alespoň 5.30 miliard.

Společnost také předpokládá výkon ve čtvrtém čtvrtletí. Appel řekl, "ve čtvrtém čtvrtletí očekáváme tradičně silné prázdnin a my jsme potvrdit naše vedení za celý rok 2019."

Společnost uvedla, že očekává, manipulace s 11 miliony zásilek každý den během prázdnin před Vánocemi, což představuje nárůst od obvyklého průměru 5 milionů, tak za finanční šéf Melanie Kreis. Silné výsledky za třetí čtvrtletí a optimistický za čtvrté čtvrtletí výhled předpokládá se, že držet skladem optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový stoupá po obdržení solidní podporu na 37 úrovní. Další hlavní rezistence se předpokládá pouze u 45. Na Chaikin money flow ukazatele je v pozitivní oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie nadále optimistický v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: