Maersk Makléřského kvůli Zpomalení v Číně a Olej

 
Maersk (CPH:MAERSK-B) je na ústřední úrovni jako 10.000 mark je čára v písku pro oba býci, nebo medvědi, kteří hledají směr, z této úrovně.

Mluvíme o kultovní společnosti, jejichž cena akcií je viděn jako měřítko pro globální ekonomiku. To je, protože to je největší kontejnerová loď a zásobovací loď operátor na světě. Jinými slovy, je to silně koreluje s globální ekonomikou,a pokud člověk hledá poklesu nebo pick-up v globální hospodářský růst, pak společnosti jako Maersk nabízejí docela dobrý nápad.

S téměř sto tisíc osob zaměstnaných a podnikajících ve sto třiceti zemích, Maersk má pět hlavních činností: Maersk Line, Maersk Oil, Vrtání, Terminál, a Přepravní Služby. Spolu se vyráběl kolem padesáti miliard dolarů v prodeji v loňském roce, která říká hodně o velikost firmy.

Zatímco olej podnikání je utrpení po celém světě kvůli nižším cenám ropy, Maersk Oil dohodla na koupi Afrických ropných aktiv za $845 milionů eur s cílem vyrovnat se s klesající produkce v Severním Moři. Tohle přichází spolu s tím oznámila plány na snížení o 12% zaměstnanců, jelikož je opět nižší ceny ropy v průběhu roku 2015 made společností přehodnotit svůj obchodní model a přizpůsobit tento nový trend.

Největší kontejnerová loď provozovatel znamená, že je silně podílejí na Čínském trhu jako největší světový výrobce používá námořní dopravu pro dispečink své zboží po celém světě. S Čínská ekonomika pravděpodobně zpomalí na 6,5% v příštím roce a pak dále na 6,2% v roce 2015, Maersk bude s největší pravděpodobností trpět stejně.

Jak již bylo zmíněno na začátku tohoto článku, Maersk cena akcie je jen plachý pod klíčovou 10.000 mark a podíváme-li se dále v průběhu roku, je vidět, že cena se pohybuje pouze směrem dolů. Díky tomu hledají možnosti dát ze současných úrovní obtížné, ale já bych koupit put opce na každém hrotu 10.500, nebo dokonce 11,000 jako opravu by měl být krátký-žil jako součást možné cik-cak vzor.

Měnová politika hraje důležitou roli stejně, ale řekl bych, že dva hlavní řízený faktory jsou: Čína a olej. Žádné známky zlepšení na obou frontách dělá Maersk cena akcií zranitelné.

Použijte jeden měsíc, datum vypršení platnosti od okamžiku, kdy zarážející je dosaženo ceny.

Nejnovější články: