KČ na Posílení na Silný Růst HDP Předpověď

 
Únor 2016 odhalil zprávy o mírné zpomalení české ekonomiky v průběhu 4. Čtvrtletí roku 2015. Zdálo se, že Koruna oslabila vůči Japonskému Jenu, který se propadl směrem nahoru proti všem hlavním měnám na bezpečné útočiště odvolání. Na CZKJPY měnový pár spadl z vysoké 4,83 na minimum 4.4950 v řádu 3,5 měsíce. Nicméně, nedávné české ekonomické údaje a na trhu spekulace o tom, že Bank of Japan budoucí měnové rozhodnutí, ukazují, že CZKJPY měnový pár bude pravděpodobně vykazovat krátkodobá změna trendu.

V roce 2015, pokles cen energií a nárůst investic za následek 4,3% růstu HDP české. V letošním roce se neočekává, že k registraci podobný růst. Nicméně česká Národní Banka (ČNB) předpokládá, že země se zaregistrovat 2,7% hospodářský růst v roce 2016.

V dubnu spotřebitelské ceny registrováno 0,6% více než předchozí měsíc. To posílilo inflaci na 0,6% v dubnu. ČNB bojuje slabé inflační tlaky v roce 2012. Inflační cíl, který byl nastaven v rozmezí 1% až 3%, bylo dosaženo od roku 2012. Nárůst inflace v dubnu poskytl záblesk naděje pro ČNB. ČNB nyní předpokládá míra inflace 1,4% v roce 2016.

V případě Japonského Jenu, na rozdíl od očekávání, BoJ upustil od vyhlášení další uvolňování opatření v dubnu setkání měnové politiky. Nicméně, to oznámila nepřímý stimul v podobě půjčky do quake postižených oblastech. Nyní, tam je nárůst spekulace, že Bank of Japan (BoJ) by uchýlit k dalšímu uvolnění měnové politiky již příští měsíc.

Silnější Jenu nadále brání ekonomickému růstu. Japonský vývoz klesl o 6,8%, pro šestý měsíc v Březnu. Tak, to je dostatečně jasné, že BoJ se bude snažit všechny možné opatření k oslabení Jenu, což je rostoucí na bezpečné útočiště odvolání. Takže, v podstatě, CZKJPY měnovém páru lze očekávat, že v krátkém horizontu.

Minulý pátek, CZKJPY pár odrazil od hlavní podporu 4.54. Stochastický indikátor odráží silně přeprodané situaci v CZKJPY pult.

Tak, s dlouhou pozici na běžné úrovni (4.55) by bylo velmi moudré rozhodnutí, pokud jde o měny obchodník se týká. Příkaz stop loss může být umístěn 150 pips níže vstupní ceny. Dlouhé pozice může být uzavřena, když cena dosáhne další hlavní rezistenci na 4.57.

V souladu s trendem, one touch opce smlouva by měla být koupen binární možnosti obchodník těžit z pravděpodobného trendu v CZKJPY měnového páru. Strike cena 4.5650 nebo nižší by dát více šancí těsnění obchodu ve prospěch binární možnosti obchodník. Podobně, datum ukončení platnosti, v třetí týden v červnu bude více než dostačující pro obchod.

Nejnovější články: