Obrázek Práva Platforma KodakONE Generuje $1mln Příjmů

 

Kryptoměna trhu zůstává většinou rozsah-vázané s Bitcoin pohybuje kolem $4,000 úrovně. Většina altcoins včetně Ethereum (ETH), Ripple (XRP) a EOS (EOS) získaly mezi 0,5% a 1,5% v posledních 24 hodinách. Zajímavé je Tron (Tron) a Cardano (ADA) získaly 8,1% a 6,2% v posledních 24 hodinách. Tyto dva altcoins se zvýšily o 43% a 23%, respektive, v minulém týdnu k obchodování na $0.027 a $0.05. Tron Nadace, která získala P2P torrent klient BitTorrent představila nativní token, BitTorrent (BTT), na základě TRON protokolu. To se očekává, že připraví půdu pro přijetí Tron blockchain jako BitTorrent má více než 100 milionů uživatelů.

 

Rozhodnutí vlády týkající se kryptoměn

Venezuela crypto daňového práva

Vláda Venezuely přinesla kryptoměna a zahraniční měnou pod daňový režim. Dodatek zákona (aby ne. 3,719), dát do tisku v Gaceta Oficial vydání (Číslo 6,420), rozpracovává na regulační infrastruktury za nový daňový zákon, přinesl v situaci ekonomické nouze.

Pravidlo vyžaduje všechny rezidentní občany Venezuely, zabývající se cryptos nebo v zámoří fiat peníze, aby deklarovat své příjmy a platit daně ve stejné digitální nebo fiat měny, s nimiž se ovládat, spíše než platit v Bolivar, národní měna ve Venezuele.

US Dept Energie, podporuje výzkum blockchain

Na podporu inovací, že AMERICKÉ Ministerstvo Energetiky vyčlenilo $4,8 milionů na podporu projektů výzkumu a vývoje, především v souvislosti s blockchain technologie. Federální finanční prostředky budou poskytnuty Úřadem Fosilní Energie. Iniciativa je součástí "Univerzitního Vzdělávání a Výzkumu" program, který se bude snažit zlepšit fosilních energetických aplikací. Podniky opírající se o tento program se soustředí na několik cílů, včetně vytvoření rané fázi technologií pro lepší energetické zdroje a příslušenství do elektrické sítě.

 

Iniciativy soukromého sektoru

KodakONE

KodakONE, blockchain-based image platforma práva působící v rámci licence od slavné fotografie společnosti Kodak, má údajně tržeb ve výši více než $1 milionů licencí obrázek práva během omezeného beta zkušební platformy.

Na KodakONE Image Rights Management Platform je obraz ochranu autorských práv, zpeněžení a rozdělení platformy zajištěné přes blockchain. Zatímco projekt není provozován Eastman Kodak company sám, průmysl stálicí učinil RYDE Holding (dříve Wenn Digitální) úřední značky nabyvatele licence.

Když Kodak první oznámila své partnerství s pak-Wenn Digitální, akcie společnosti vzrostly na maximum $13.25, s diváky kritizuje krok v době, jako nabídka v hotovosti na ICO a blockchain humbuk.

Ve spolupráci s ICOx inovace, RYDE navržen a vyvinut na KodakONE Platformy, a jeho rodné měně, KodakCoin token. Zejména, KodakCoin je ERV-20 token, ale používá specifické komponenty Stellar blockchain v podobě middleware. Celkově platforma je postavena pomocí hybridní blockchain infrastruktury, který používá Hyperledger, Stellar a Ethereum technologie.

Navíc, v říjnu, KodakOne představena jeho beta Post-Licenční Portál (PLP), který využívá inteligentní web crawler a identifikace obrazu technologie umožní držitelům práv sledovat jejich obrázky a zjistit porušení práva.

$1 milionů jako příjmy generované během PLP beta fázi, KodakONE obdrží podíl okolo $400,000.

Easypaisa a Valyou poskytnout blockchain platební platforma

Telenor Mikrofinancování Bank Ltd. a Valyou Sdn Bhd, poukazování společnosti a dceřiná společnost Telenor Group, představila blockchain-na základě platební platformu.

Distribuované účetní knihy platformy, založené na Alipay software vytvořený společností Ant Financial Services Group, dceřiná společnost Alibaba Group, je navržen tak, aby bylo rychlejší a jednodušší pro Pákistánce žijící v Malajsii, aby předat peníze do jejich domova a vice versa.

Telenor je Easypaisa a Valyou, které jsou zaměřené na pod-uhradil společenství, poskytne blockchain převod služby. Obě struktury pomocí webové a mobilní platební systémy a jsou navrženy tak, aby posílení hospodářské účasti dělníků a lidí, kteří nemají přístup k centrální bankovní systémy.

Využitím blockchain technologie, Telenor předpokládá, výrazně zlepšit rychlost a efektivitu přeshraničních převodů mezi oběma národy. Kde se konvenční systémy plateb může trvat hodiny a dokonce i dny na dokončení transakcí, blockchain-based systém by měl být schopen dokončit během několika minut a za mnohem menší náklady.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: