Pozitivní Inflační Data Udržuje Vzestupnou Euro

 
V naší analýze zprávě zveřejněné na 15. Května, měli jsme informováni našem zájmu, aby trvat dlouhou pozici v EURUSD páru blízkosti 1.0900, s cílem 1.1040 nebo vyšší. Navíc, měli jsme vyjádřili náš záměr investovat v call opce získat z růstu na páru EURUSD. Jak se odhaduje, Euro prolomil minulosti rezistenci k dosažení vysoké asi 1.1260 v týdnu. To mělo za následek zisk z obou obchodů. Teď, pár byl konsoliduje mezi 1.1180 a 1.1280 za poslední jeden měsíc. Očekáváme, vzhůru útěku v Euro, ve dnech, které přijdou.

Zlepšení Eurozóny ekonomická data výrazně zvýšil tlak na ECB k normalizaci své měnové politiky. Mnozí ekonomové začali zpochybňovat potřebu nadále 60 miliard eur aktiv program nákupu, když existuje firma známky inflačních tlaků. Vítězství Emmanuel Macron ve francouzských volbách byla také posílena orientace proevropských aktivistů. Kromě toho, italské obchodní bilance údaje v pátek oznámil má jen dodal sílu Eura.

Podle Istat, přebytek obchodní bilance v dubnu činil 3.60$, ve srovnání s €5.31 miliardy v předchozím měsíci, ale vyšší než očekávání analytiků ve výši 3,41 miliardy. V Eurozóně, podle údajů zveřejněných Eurostatem v pátek, poslední index spotřebitelských cen vzrostl o 1,4% y-o-y v Květnu, a to v souladu s analýzou odhady.

Situace je přesně opačný v USA, kde ekonomové zpochybňují načasování zvýšení sazeb fedem. Nedávné ekonomické údaje naznačují značnou měkkost v inflační tlak. Dokonce i stavebnictví zažívá pomalý dolů, jak je patrné z údajů oznámených podle Sčítání lidu Bureau v pátek.

Počet nových bytů povolení v USA klesl na osm měsíců nízké 1,17 milionů eur v Květnu, z 1,23 milionu v dubnu. Trh očekával bydlení povolení 1,25 milionu v poslední zprávě. To znamená, slabé ekonomické údaje a holubičí zvýšení sazeb udržet americký dolar medvědí vůči Euru, který se tyčí na zlepšení ekonomické situace.

Technicky, stochastický oscilátor se pohybuje ven z medvědí zóně. Zvýšení nákupu tlaku potvrzuje i rostoucí momentum indikátor. Můžeme tedy očekávat, že pár, aby se vymanily přes horní pásmo rozsah obchodování.

Jak vydělat z breakout, přejeme si, aby se dlouhou pozici v EURUSD páru blízkosti 1.1180, s přísné stop loss pod 1.1080. V případě, že útěk se stane, jak se očekávalo, bychom opustit naše dlouhá pozice v blízkosti 1.1450.

Preferujeme call opce jak obchodovat na pravděpodobné uptrend. Navíc bychom se rozhodnout pro datum ukončení platnosti smlouvy mezi 26. června a 28. června. Jelikož jeden pip může rozhodnout o výsledku obchodu binární opce, budeme zadávat pouze tehdy, když se pár obchoduje v blízkosti 1.1180.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: