Německé Tovární Objednávky, Macron Vyhrát Udržet Vzestupnou Euro

 
K překvapení několika účastníků trhu, výsledek francouzských voleb tlačil Euro nižší proti několika hlavních světových měn, včetně Aussie. Hlavním důvodem pro pokles je na trhu již ceny za vítězství Emmanuel Macron, po prvním kole skončilo v jeho prospěch. Tak, zisk rezervační zahájena, jakmile dorazily výsledky voleb, jak se očekávalo. Nicméně, klesající trend může být krátký-žil, a EURAUD páru, který je v současné době obchodování na 1.4780, by mohla vzrůst v nejbližších dnech z důvodů uvedených níže.

V komentáři na výsledek francouzských voleb, Lars Henriksson, měnový stratég Napovídá ve Stockholmu, uvedla, že vítězství Emmanuel Macron má zajistit, že Francie bude i nadále zůstat v EU a Eurozóně alespoň po dobu pěti let. To znamená, že vítězství pro-kandidátské země EU Emmanuel Macron, a podpisu předběžné dluhu dohoda o Řecku by posílila Euro.

Capital Economics' FX analytik Oliver Jones poukázal na jeden důležitý vývoj, který může vést k obrovskému rozmachu Eura. Na konci prvního kola francouzských voleb, šíření francouzsko-německé vládní dluhopisy (10-leté období) podstatně zúžen. S Macron je vyhrát, Jones předpokládá šíření klesá na zhruba 25 bazických bodů. To by posílilo Euro vůči Dolar a jiných hlavních světových měn, včetně Aussie.

Zatímco trh byl zaneprázdněn studiem následky Macron vítězství, Spolkového Statistického Úřadu Německa (Destatis) uvedlo 1% m-o-m zvýšení průmyslové objednávky v Březnu, proti analytiků očekávání 0,7% nárůst.

Stejně tak Sentix index ekonomické čtení v Eurozóně se zvýšil na 27,4 v Květnu, od 23.9 v předchozím měsíci, vyšší než tržní očekávání 25.3.

Naopak, nedávné ekonomické údaje z Austrálie naznačuje mírné zpomalení. Po záznamu vzestupně revidován na 8,9% m-o-m růst stavebních povolení v únoru, ekonomika zaznamenala o 13,4% m-o-m pokles v Březnu. Strmý pokles byl širší než analytiků očekávání 3,9% záporný růst. Tak, základy pro EURAUD rally v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, EURAUD dvojice vytvořila býčí vlajka vzor, jak je znázorněno v grafu níže. Stochastický oscilátor nadále zůstat v býčí zóny. Můžeme tedy očekávat, že kříž dosáhnout vysoké asi 1.5200, na základě délky vlajky.

Dlouhou pozici v EURAUD by bylo ideální, v tomto bodě v čase. Vstup může být provedeno v blízkosti 1.4800, s příkaz take profit na 1.5200. Minimalizovat spekulace související rizika, příkaz stop loss může být umístěn níže 1.4720.

Obchod vzor v binární trhu, opce může být koupil, když EURAUD pár obchoduje v blízkosti 1.4800. Datum ukončení platnosti smlouvy by měla být nejlépe mezi 18. Května a 20.Května.

Nejnovější články: