Co Bude QE ECB Strategie a NÁS NFP Oznámení Pro EURUSD?

Jak jsme se odejít. listopadu a podívat se zpět, můžeme vidět, že hlavní téma, které se řídí obchodování v listopadu, je pravděpodobné, že být viděn v prosinci.

Ve čtvrtek ECB (Evropská Centrální Banka) setkání by mělo být v horní části seznamu při pohledu na ekonomický kalendář pro nadcházející týden. Na tiskové konferenci, která následuje skutečná úroková sazba, rozhodnutí by mělo vytvořit velmi atraktivní prostředí pro volatilita obchodníky.

ECB je spekuloval, oznámit, úplný QE (kvantitativní uvolňování), program, v němž bude nakupovat hodně suverénní dluh. My osobně si nemyslím, že ECB oznámí QE balíček tento týden přichází jako inflace statistiky byly pouze propuštěn minulý pátek, a když to tisknout nové minimum 0,3%, bylo v souladu s očekáváním, a proto nebylo překvapením.

:

Pokud QE balíček je ve čtvrtek oznámil, tón tiskové konference by mělo být velmi zajímavé, jak Mario Draghi, Prezident ECB, bude vyslechnut o tom, kdy balíček bude spuštěn, a samozřejmě, jak to bude strukturována. Že by akce určitě stojí za to sledovat.

Zbytek první týden v prosinci bude zabaleno s řadou dalších událostech, které se týkají měny, trhy kromě ECB a data z hlavních ekonomik bude silně ovlivňovat obchodování.

Na NFP (Non-Farm Payrolls), bude propuštěn ve Spojených Státech, a to je velmi důležitá zpráva, protože Federální Rezervní systém má dvojí mandát: udržet inflaci pod nebo v blízkosti dvou procent, a vytvořit pracovní místa. Brát v úvahu, že někteří z minulého týdne dat byl trochu na spodní straně, bychom neměli být překvapeni, vidět zklamání z výsledku NFP v pátek.

Stojí za zmínku, přesto, že minulý týden americký Hrubý Domácí Produkt (HDP) byl na silné straně, ukazuje 3,9% tempo růstu, míra, že mnoho zemí jen snít.

Měnové páry se pohybují na základě zprávy a události přicházející z obou ekonomik, které představují, v případě EURUSD, že by Evropa a Spojené Státy. Proto nebuďte překvapeni, vidět pár, pohybující se v jednom směru ve čtvrtek s ECB, pouze pro páteční NFP oznámení přinést silný tah v opačném směru.

Již máte on-line obchodní účet? Pokud ne, přečtěte si naše recenze a obchodní měny s některou z našich schválených Binární Opce nebo Forex brokerů.

Nejnovější články: