Wells Fargo se Zavazuje Zaplatit $110 milionů kč na Účtech Skandál

 
Navzdory úsilí Tim Sloan, generální ŘEDITEL Wells Fargo & Company (NYSE: WFC), uklidnit investory, jsme se předpokládá pokles populace na 21. Března. V této souvislosti jsme se také doporučuje, obchodníci zřídit krátkou pozici v boji o nákup nízkou nebo nižší smlouvy. Akcie, což bylo obchodování v o 57.70 na den doporučení, a uzavřel na $55.80 o týden později, a obchod skončil v zisku. Nyní, poté, co banka vydala prohlášení, pokud jde o řešení sporů týkajících se falešných účtů skandál. Očekáváme zprávy vyvolat krátkodobé rally na akciovém jak je popsáno níže.

San Francisco-založená společnost oznámila, že souhlasila, že zaplatí 110 milionů dolarů, aby urovnala žalobu podal svým zákazníkům za otevření účtů bez jejich povolení. Wells Fargo také doufá, že dohoda by měla vyřešit 11 jiné skupinové žaloby týkající se falešné účty skandál. Vypořádání částka je určena na pokrytí pohledávek od 1. ledna 2009 datum popravy dohody. Je třeba poznamenat, že částka vyčleněná pokrývá advokát poplatky a další administrativní náklady. V tomto ohledu, Wells Fargo objasnil, že po odečtení těchto právních poplatků, zbývající částka bude rozdělena na žalobci.

Soudní proces se datuje do Května 2015 – šest měsíců před Wells Fargo byl hit s trestem ve výši $185 milionů regulačních orgánů (AMERICKÝ Úřad pro Finanční Ochranu Spotřebitelů a Los Angeles City Advokát Mike Feuer) pro otevření až 2 milionů účtů bez souhlasu klientů. Následující národní pobouření, banky dlouholetý CEO John Stumpf odstoupil.

Banka již zrušil 110 milionů dolarů za urovnání sporu. Nicméně dohoda ještě musí být schválena soudním orgánům. Wells Fargo je nového CEO Tim Sloan se v poslední době rozpracovány kroky, které banky získat důvěru zákazníků a investorů. Po oznámení Sloan prohlásil, že dohoda je další krok správným směrem. Vypořádání je určitě vítanou zprávou pro investory. Tak, vzestupný trend na akciovém Wells Fargo lze očekávat, že v nadcházejících dnech.

Z grafu vyplývá, že prodejci selhalo několikrát v jejich snaze prolomit úroveň podpory na 55. Na druhou stranu, odpor existuje na 57.30. Rostoucí stochastický oscilátor potvrzuje možnost býčí zvrat. Takže, obchodník, můžete očekávat, že vzestup na skladě.

Získat pravděpodobné uptrend, investice mohou být vyrobeny ve vysoké nebo vyšší možnost, za předpokladu, že smlouva je platná pro období jednoho týdne. Kromě toho, že je lepší investovat, když akcie Wells Fargo obchody v blízkosti $55 v NYSE.

Nejnovější články: