Trump Vzbuzuje Obavy Nad Raytheon-Spojené Tech Fúze

 

Letecké firmy United Technologies (NYSE: UTX) a zbrojařský dodavatel Raytheon (NYSE: RTN) jsou plánování all-stock fúze. Kombinované tržní hodnoty Raytheon a United Technologies je zhruba 166 miliard. Sloučené obrany a letecký podnik by se postavil vedle pouze Boeing v USA, jako za poslední Forbes 500 žebříčku, pokud jde o ročních příjmů.

Boeing (NYSE: BA), zejména, publikováno více než $101 miliard v příjmech poslední fiskální rok, zatímco obranný průmysl přehrávač Lockheed Martin měl příjmy ve výši $53.70 miliard. Cena akcií obou United Technologies a Raytheon získala více než 20% v roce 2019, překonal zisky z širšího trhu. Rekordní objednávka pro letadla a zvýšení výdajů na obranu má lepší osudy obou společností. I přes pozitivní sentiment o fúzi, a to jak akcie a spadl včera, jako Prezidenta USA Donald Trump vzneseny obavy ohledně možné na trhu monopol. Zatímco Raytheon uzavřel na $177.62, dolů 5.11% z předchozího závěru, akcie United Technologies ztratil 3.96% na konci obchodní seance na $122.94.

Subjekt vzniklý spojením bude pokřtěna jako Raytheon Technologies Corp., a je předpoklad, že mají zhruba 74 miliard amerických dolarů v pro forma 2019 příjmy. Kromě toho, Raytheon Technologií bude mít své ústředí v Bostonu. Sloučení bude mít za následek vytvoření velkého podniku, který bude mít schopnost dodávat produkty od "Tomahawk rakety a radarové systémy pro tryskové motory, které pohánějí osobní roviny a sedadla, která je vyplnit."

Zejména, fúze nebude obsahovat Otis, což je eskalátor divize společnosti United Technologies, a Dopravce, klimatizační jednotka. Tyto dva podniky se točil pryč v počátku roku 2020.

Raytheon akcionářů bude předán 2.3348 akcií v subjektu pro každý Raytheon sdílet. V návaznosti na dohodu o fúzi, Farmington, Connecticut založené na United Technologies akcionáři mají podíl asi 57% společného podniku, zatímco Waltham, Massachusetts-založené Raytheon akcionáři budou mít zhruba 43% vlastnictví. Fúze bude strukturována takovým způsobem, že bude splňovat kritéria daň-zdarma reorganizaci v rámci USA Federální daň z příjmu pravidla.

Sloučení dohodu, která předpokládá, že bude dokončena v první polovině roku 2020, byl schválen jednomyslně představenstev obou společností. Dohoda se očekává, že v blízkosti poté, co United Technologies dokončí oddělení Dopravce klimatizační jednotky a jeho Otis elevator podnikání.

Kombinovaná jednotka bude vyplácet $18 miliard na 20 miliard dolarů akcionářům v prvních třech letech, které následují fúze. Sloučení bude mít také za následek roční úspory ve výši 1 miliardy dolarů.

Po dokončení fúze, Raytheon spojí své čtyři obchodní jednotky do dvou divizí. Tyto se kombinují s United Technologies' Collins Aerospace a Pratt & Whitney divizí stanovit čtyři divize Raytheon Technologií.

Sloučený podnik bude mít 15 členů v její Ředitel Palubě, osm ředitelů z United Technologies a Sedm z Raytheon. Ředitel Raytheon bude v čele Ředitel Rady.

Po fúzi, Raytheon Předseda představenstva a generální ŘEDITEL společnosti Tom Kennedy převezme roli Výkonného Předsedy, zatímco Hayes bude sloužit jako generální ŘEDITEL. Dva roky po dokončení transakce, Hayes bude převzít pozici Předseda představenstva a generální ŘEDITEL.

Komentuje fúzi, Greg Hayes, Spojené Technologie, Předseda představenstva a generální ŘEDITEL, řekl: "kombinace United Technologies a Raytheon bude definovat budoucnost letectví a obrany... Sloučení našeho portfolia také přinese náklady a příjmy synergie."

Pro navrhované fúzi, Citigroup Global Markets Inc. hraje roli finanční poradce Raytheon, zatímco Evercore, Morgan Stanley & Co. LLC, a Goldman Sachs & Co. LLC bude sloužit jako finanční poradci United Technologies.

Zpráva fúze zřejmě bóje investorů. Nicméně, americký Prezident Donald Trump má obavy, že navrhované spojení by vytvořit jakýsi monopol na trhu a zbavit konkurence, tak dělat to více náročné pro NÁS vláda diskutovat o obranných dohod.

V exkluzivním rozhovoru s CNBC, Trump řekl: "já se trochu bojím, United Technologies a Raytheon." Dále se domníval, že Letecké firmy mají "všechny sloučeny, takže je těžké se dohodnout."

Raytheon a United Technologies' vedení se snažil zmírnit obavy Prezidenta USA tím, že činnost obou firem téměř překrývají a nebude čelit jakékoli námitky antimonopolních regulátorů.

Raytheon generální ŘEDITEL společnosti Tom Kennedy řekl CNBC, že "Jsme jsou komplementární, ne konkurenční. Nevím, naposledy jsme soutěžili proti United Technologies."

Akcie Raytheon může zůstat medvědí kvůli obavám o regulační schválení a Trump opozice.

Historický cenový graf ukazuje, že zásoby se nepodařilo prorazit nad úroveň rezistence 185. Kromě toho indikátoru stochastic klesá z býčí zóny. Jako výsledek, můžeme předvídat skladem přesunout dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: