Koks se Otočí Slabý Na Downgrade HSBC

 

Akcií Coca-Cola (NYSE: KO) se snížil 0.28% v úterý uzavřel na $46.05, po HSBC Securities vydala downgrade na základě obavy, že společnost čelí ekonomickým problémům, zejména z jeho stáčírny, neboť se pokouší zvýšit prodej. Koks byl jedním z příjemců pozdě 2018 volatilitu trhu. Odporový charakter akciové znamenalo, že to vydrželo na trhu nápor lépe než ostatní. To umožnilo Koks se po roční výnosy o téměř 3%, ne vynikající, ale noteworthier než několik jiných konkurenčních populací a spotřebiteli-sponky. Nicméně, investoři začali opouštět akcie po trhu odskočil v letošním roce. Zklamáním předpověď také fueled výprodej což vede k negativní zisky o 2,9%, zatím v tomto roce.

 

Koks je přechod na digitální model odhaluje její slabost

Při revizi směrem dolů Koks rating "Držet" z "Koupit" a snižuje cílovou cenu od $64 $50, HSBC analytik Carlos Laboy oceňuje, že výrobce nealkoholických nápojů, učinila správný krok paliva růst přechodem na digitální model. Laboy také chválí úsporná opatření přijatá Coca-Cola. Nicméně, on věří, že přechod na nový obchodní (refranchising plnění operací) model se ukázal, "jak nový a nevyřešené staré problémy." 50 – 50 zisky sdílení dohodu s stáčírny, podle analytika, ilustruje dobu, kdy tam byly menší alternativy pro spotřebitele a jeho obchodní model není postupoval dost rychle.

To znamená, Koks primárně zvyšuje příjmy prostřednictvím značek, které nabízejí slim rozpětí. Takže v takové situaci, to může trvat roky pro koks rozjet — herní plán, který vyžaduje hodně trpělivosti od stáčírny.

Laboy varování, že říká, "Ale pro stáčírny, pokud na značky placení účtů sotva růst a rostoucí nejsou dostatečně ziskové, stáčírna návratnost investovaného kapitálu může táhnout. Je stále těžší přesvědčit, aby stáčírny věřit."

To z něj dělá skeptický hodnoty akcií vzhledem Koks je plochý zisku vedení.

Daně a předpisy jsou obrovské překážky pro výrobce, a Laboy tvrdí, že to je "červená vlajka" , že Coca-Cola Femsa (KOF) — stáčírna, který zajišťuje, aby Mexiko a několik dalších zemí v latinské Americe — dal Filipíny zpět na Koks v loňském roce, rozhodl se rozšířit operace v Asii, a pak vzestupně revidován jeho dividendový výhled.

To znamená, že výrobci nealkoholických nápojů by mohlo vyhněte se práci v tandemu s Koksem pokud se předpokládá další významné výhody v zeštíhlování. Analytik dále upozorňuje na to, že růstový výhled je ponurý, v latinské Americe bez

  • proveditelný přístup, v Brazílii a na dalších hlavních trzích,
  • rozšířené non-carbon ziskové marže,
  • robustní marketing.

Seznam výrobců, kteří se rozešli s kokainem roste, a kupující se zdají být v nedostatku.

Laboy se také obávají, že letargie Koksu představuje správní vzdor dělat těžká rozhodnutí. On řekl, "Kdy se většina klíčových funkcí jsou vnitřní najme, změna kultury z období pomalost, oprávnění a ztráta rychlosti je obtížné."

Downgrade se očekává, že držet akcie makléřského v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový zavřel pod svým 50-ti denní klouzavý průměr. Navíc indikátor MACD je v záporné oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: