AIG Beats 2Q17 Výhled, Obchody $2 miliardy eur. Život Portfolia

 
Globální pojišťovny American International Group (NYSE: AIG) je údajně hledá kupce prodat své 2 miliardy dolarů portfolio života osady a dokončit proces převodu, který byl zahájen v důsledku 2008 úvěrové krize. Jak je popsáno níže, společnost také oznámila lepší než očekávaný fiskální 2017 ve druhém čtvrtletí čistý příjem. Tedy, očekáváme, že akcie, které uzavřel na $61.34 včera, pohybovat se v týden dopředu.

New York-firma oznámila 2Q17 čisté příjmy ve výši 1,13 miliardy, nebo 1,19 dolaru na akcii, v porovnání s $1.91$, nebo $1.68 na akcii, v 2Q16. Bez jednorázových položek, upravený zisk z $1.53 na akcii v posledních čtvrtletí byl vyšší než $1,15 eur za akcii ve stejném období loňského roku. FactSet analytici očekávali zisk $1.20 na akcii za čtvrtletí. Příjmy za čtvrtletí, které skončilo v červnu 2017 klesla o 14,5% y-o-y na 12,5 miliardy dolarů.

33% y-o-y zvýšení Spotřebitelské obchodní zisk zvýšila čtvrtletní zisk. Snižování nákladů, vyšší politiky poplatků a robustní výkon osobní pojištění nápomocen při realizaci výjimečný výkon Spotřebitelské podnikání.

AIG vykázala 15.6% pokles všeobecné provozní a ostatní náklady na $2.20$. V lednu 2016, společnost oznámila snižování nákladů programu ušetřit až 1,4 miliardy dolarů do konce roku 2017. Tak, to může být zřejmé, že program skutečně funguje velmi dobře.

Během čtvrtletí, adjusted return on equity zvýšil na 10,5%, z předchozího úrovni 7,9%. Na konci druhého čtvrtletí účetní hodnota na akcii byl $81.62, dolů z $83.08, ale větší než $81.06 očekávali analytici. Čisté pojistné klesl o 15%. Nicméně, v kombinaci poměr zvýšil na 102.7, z 98,3. Stejně tak provozní výnosy poklesly o 2% na $5,98 miliardy.

Nicméně, příjmy z menší Obchodní divize, nabízí námořní a letecké pojištění, se snížil o 24% na $716 milionů na účet nárůst škod z pojištění majetku.

Jak již bylo zmíněno dříve, AIG má zájem na likvidaci jeho $2 miliardy život osady portfolia. V tomto ohledu má společnost svázaná v Goldman Sachs Group Inc. k identifikaci vhodného kupce. Největší komerční pojišťovny v USA a Kanadě již prodal 1,4 miliardy dolarů smrti výhody portfolia na ztrátu ve výši 89 milionů eur. K 30. červnu, zbytek jsou aktiva v hodnotě 2,1 mld$.

Vzhledem k úsilí dát zpět do společnosti s cílem zlepšit výkon, Cathy Seifert, analytik CFRA Výzkum upgrade cílové ceny akcií na $75. Tak, lepší, než se očekávalo 2Q17 zisk a likvidaci znehodnocených aktiv se očekává, že akciový býčí v krátkodobém horizontu.

Akcie je obchodování v blízkosti hlavních podporaúrovni 61. Kromě toho, stochastický oscilátor je v přeprodané oblasti. Indikátor hybnost má také začal dělat pozitivní divergence s cenou. Proto očekáváme, že býčí zvrat v populaci.

Těžit z pravděpodobného trendu, plánujeme koupit call option, kdy se akcie obchoduje poblíž $61. Dobu jednoho týdne by mělo být povoleno pro možnost vyprší.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: