Libra k Poklesu Evropě Rovnátka pro Další Referendum

 
V posledních několika týdnech, odvíjení dlouhých pozic oslabení Japonského Jenu vůči hlavním měnám jako je americký dolar a Libra. Zatímco americký dolar vzrostl na Trump vítězství a rostoucí pravděpodobnost, že Fed zvýšení sazeb, Libra získala na silné maloobchodní údaje o prodeji. Z nízké 127.75, GBPJPY pár získal více než 1000 pips dosáhnout vysoké 141.73 minulý týden. Nicméně, existují oprávněné důvody se domnívat, že Libra je rally se blíží ke svému vyčerpání a medvědí zvrat v GBPJPY může být viděn brzy.

Libra měl silnou rally minulou středu, kdy britský Kancléř Philip Hammond oznámil nárůst infrastruktury a R&D výdajů na zvýšení produktivity. V současné době UK stojí poslední ve srovnání se všemi ostatními zeměmi G7 v pořadí produktivity. Abych byl přesný, ve velké BRITÁNII produktivita je 18% za ostatními zeměmi G7. Vláda spojeného KRÁLOVSTVÍ přiděleno 23 miliard gbp (Národní Produktivity Investičního Fondu) na rozvoj infrastruktury. Navíc, součet £2 miliardy bylo přiděleno pro R&D. Podle ekonomů, jen růst v těchto dvou odvětvích povede k lepší životní úroveň. Přidělení fondu vyvolalo další rally v Libry vůči měnám. Nicméně, to může být zřejmé, že shromáždění na základě očekávání, a ne na základy by ztratil svou dynamiku velmi brzy.

Japonskému Jenu se očekává, že k posílení založena na tvrzení, že BoJ by pokus o oslabení Jenu jakékoli další s ohledem na 10% pokles měl proti Dolar v posledních týdnech. Kromě toho, analytici společnosti Nomura tvrdí, že zvýšení úrokových sazeb Fed je plně cenou a Dolar bude brzy stát oblíbenou aktiv pro krátké prodávající. Výzkum firma se také domnívá, že tak daleko rally v infrastruktuře a bankovní tituly byly čistě na základě předpokladu, že Trump by být stejně dobrý jako jeho slova. Nicméně, jak jsme se přesunout blíže do ledna, Nomura analytici se domnívají, že investoři nebudou mít sklon držet dlouhé pozice na americký dolar, aniž pevnou představu o tom, co Trump politiky. Italské referendum na 4. prosince by také povzbudit investory, aby se pro krytí. Tyto nejistoty bude pravděpodobně nutit investory, aby se na bezpečné útočiště aktiva, jako je japonský jen. Tedy, obchodník nebo investor může předvídat GBPJPY dvojice pokles v nadcházejících týdnech.

Na GBPJPY dvojice vytvořila negativní divergence s momentum indikátor. Kromě toho, indikátor RSI je na pokraji přechodu do překoupené oblasti. Můžeme tedy očekávat pokles v pár GBPJPY.

Takže, Forex obchodník může jít krátký na GBPJPY pár na 140.80 úrovně, jak vydělat zisk z předpokládaného poklesu. Stop loss, pro obchodníka by měl být umístěn nad 141.60. Krátké pozici, může být ukončen blízkosti 137.60.

Binární obchodník může vsadit na pokles pár GBPJPY prostřednictvím nákupu one touch opce. Jakékoli úrovni nad 138.50 může být použit jako realizační cenu put opce. Obchodník by měl také využít termín v posledním týdnu v prosinci za období platnosti.

Nejnovější články: