Bulls & Bears Může Obchodovat Samsung Tento Měsíc

 
Samsung Electronics Co. Ltd. (ETR:SSU) je uveden na Xetra Dax, německý equity index akciového trhu, a hledají vzestupnou ze střednědobé perspektivy. Jsem favorizovat call opcí na akciový následuje opce poté, co se ceny pohybují o něco vyšší.

Jihokorejský konglomerát je jedním z největších (ne-li největší), hráč na světě je na trhu s elektronikou a jsou aktivní prakticky ve všech oblastech. To zahrnuje televizory a lukrativní smartphone trzích, a dokonce i jiné aplikace, jako je například bílé zboží.

To může být viděn jako síla, ale někteří analytici se při pohledu na tato diverzifikace být slabinou. Je to v tom smyslu, že je opravdu těžké konkurovat na všechny tyto oblasti a ještě být konkurenceschopné. Nicméně, Samsung zdálo se, zvládnout to velmi dobře tak daleko, a oni zůstali na vrcholu téměř všechny její divize. Podívejte se na jejich prodejní čísla v podnikových zpráv pro více vhled do toho.

Expanze do nových oblastí, jako je Samsung Pay, potěšil investory jako, že trh je viděn v přibližně 1 bilion dolarů za dva roky od teď. Tento smělý tah, společnost má v úmyslu ukrást podíl na trhu z rivalové Apple a Huawei.

Podle interní zprávy od společnosti Samsung, počáteční čísla jsou nad očekávání dobře a to jak v počtu lidí, k odběru služby, stejně jako počet skutečných transakcí probíhá. To by měla být vnímána jako obecně vzestupnou pro jejich příjem. Elektronické platby trh se jasně představují potenciální nové dojná kráva pro společnost.

Tam byl trochu šílenství, v poslední době, pokud jde o nákup akcií, jako Japonské akcie skončily o více než 7% až tento týden. USA a Evropa se zdá následovat. Tyto druhy tahů před Fed na zářijovém zasedání může být v očekávání zvýšení sazeb zpoždění, ale přesto akcie jsou koupil na nějaký dip.

Z technického hlediska, akcie je kolem 430 eur/akcii úroveň po flirtování s €600 mark v dubnu, a €400 úroveň choval jako podporu, stejně.

Soudě podle rychlosti, jak se pohybuje vzhůru a nevýhodou, tam je potenciální hlava a ramena vzor, který se formuje s pravým ramenem právě začíná.

Proto jsem upřednostňující dva obchody pro Samsung:
1) možnost volání z aktuální €425 oblasti s jeden měsíc expirace.

2) Při 500 úrovně je dosaženo, místo Put opce s měsíční expirace.

Tam je silná tendence k pravé rameno k odmítnutí ceny na stejné úrovni, jako byly zamítnuty na levém rameni, takže tohle je to, co jsme tady obchodování.

Nejnovější články: