Morgan Stanley Beats Q3 Počasí na Obchodování s Dluhopisy Výnosy

 

USA investiční bankovnictví firmy dosud vzepřel očekávání Wall Street po slabé třetí čtvrtletí výkon. Konkrétně, Morgan Stanley (NYSE: MS), ve čtvrtek oznámil jeho nejlepší výsledky za 3. čtvrtletí v posledních deseti letech, pod vedením robustní dluhopisů příjmy z obchodování, který více než vyrovnal pokles v správy majetku příjmy. Kromě toho, nejmenší z "Velké Šestky" banky vykázala zisk a tržby, které překonaly očekávání analytiků. Tyto působivé výsledky, akcie uzavřely na $43.44 až $0.65 nebo 1.52% od předchozího blízko.

New York-based banka oznámila tržby za třetí čtvrtletí ve výši $10.03$, a to až 2% z $9,87 miliardy v loňském roce. Analytici očekávali Morgan Stanley na post příjmy z $9.60 miliard za čtvrtletí.

Pro třetí čtvrtletí, finanční instituce vykázala zisk $2.06$, nebo $1.27 na akcii, ve srovnání s $2.019 miliard, nebo $1.17 na akcii ve srovnatelném čtvrtletí loňského roku. Analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters očekávali společnosti po zisku $1.11 na akcii za 3. Čtvrtletí roku 2019.

Banky generální ŘEDITEL James Gorman zvýrazněné účinnost obchodního modelu, zatímco v reakci na výsledky: "Jsme dodali silný čtvrtletní zisk navzdory typické letní zpomalení a volatilní trhy. .... Naše konzistentní výkon ukazuje stabilitu našeho obchodního modelu. Jsme i nadále odhodláni kontrolovat naše náklady a jsou dobře-umístěny tak, aby pokračovat v naší růstové iniciativy."

Segment-moudrý,

  • Institucionální cenné Papíry – uvádí se čisté příjmy ve výši 5,0 mld, a to až od $4.9 miliard v loňském roce. Konkrétně, investičního bankovnictví příjmy vzrostly o 5% y-o-y $1.535 miliard. Prodejní a obchodní tržby činily 3.455 miliard, což představuje nárůst o 10% na meziroční bázi. Pod Prodejní a obchodní oddělení, vlastního kapitálu, prodeje a obchodování výnosy mírně poklesly na $1.991$, z $2.019 miliard. Analytici očekávali obchodování příjmy z $2.10 miliard za čtvrtletí. Pevným výnosem výnosy vzrostly o 21% y-o-y $1.430 miliard a překonal Wall Street odhad $1,11 miliardy.
  • Wealth Management – publikováno $4.358 miliard, ve srovnání s $4.399 miliard eur v období předchozího roku. Analytici dotazovaní agenturou FactSet očekávali tržby ve výši $4.39 miliard. Správa aktiv výnosy vzrostly na $2.639$, z $2.573 miliard.
  • Investment Management – vykázal čisté příjmy ve výši 764 milionů, což představuje nárůst z $653 milionů eur v období minulého roku.

Generální ředitel James Gorman vedl banky k odklonu od obchodování a poradenství podnikání s důrazem na správu majetku. Nicméně, banka má stále obrovský kus Wall Street operace.

Technicky vzato, akciový uzavřela nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Populace prokázala, podpory a odporu ve 40 a 50, resp. Navíc, Chaikin money flow ukazatele je v pozitivní oblasti. Proto očekáváme, že akciové rally v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: