Philips Hlásí 5% meziroční Nárůst Prodeje 1Q19

 

Akcie Philips Electronics NV (NYSE: PHG) včera shromáždil 4.47%, aby uzavřel na $43 po nizozemské spotřební elektroniky společnost vykázala za rok-na-rok nárůst zisku v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2019, s nárůstem prodeje a balení zakázek.

Amsterdam-založené zdravotní technologie společnost uvedla, že tržby za čtvrtletí vzrostl o zhruba 5% na €4,15 miliard od €3,94 miliardy v loňském roce. Společnost vykázala srovnatelnou růst tržeb o 2%. Za první čtvrtletí roku 2019, společnost vykázala čistý zisk ve výši 162 milionů eur, což představuje nárůst od €124 milionů minulý rok. Na jeden podíl základ, zisk se zvýšil na 0,18 eur, z €0,13 eur ve stejném období loňského roku.

Příjem z pokračujících operací se zvýšil na €171 milionů v 1Q19, z 94 milionů eur v období minulého roku. Výnosy z operací se zvýšil na €245 milionů eur v prvním čtvrtletí, od €201 milionů eur ve stejném období roku 2018. Provozní marže mírně zvýšil na 5,9%, z 5,1% v loňském roce.

Upravená EBITA rozpětí zastoupeny 8,8% z tržby ve čtvrtletí končícím v Březnu roku 2019, ve srovnání s 8,7% z prodeje v období předchozího roku. Upravená EBITDA vyšplhaly na €576 milionů, z částky ve výši 512 milionů eur v předchozím roce. Během posledních čtvrtletí, upravená EBITDA marže se zvýšila na 13,9%, z 13% v 1Q18.

Komentuje výsledky generální ředitel Frans van Houten řekl, "měli Jsme rozumné začít rok, jak jsme dodávány 2% srovnatelné prodeje a příjem objednávek růst, další budovy na silný růst v roce 2018. Jsem přesvědčen, že opatření přijatá v Osobní Zdraví podniků mělo za následek získal hybnost a step-up růstu tržeb, který byl vedl o high-dospívající srovnatelný růst prodeje v Ústní Zdravotní péče podnikání. Navíc jsem spokojen s dvouciferným srovnatelné prodeje a příjem objednávek růstu Skupiny v růstových oblastech. Nadále očekáváme, že se náš výkon impuls ke zlepšení v průběhu roku, na základě poptávky po našich inovativních produktů a řešení ke zlepšení zdraví lidí a zvýšit poskytovatele péče produktivitu, podpořit naše knihy objednávek."

Segment moudrý,

  • Diagnóza A Léčba podniky publikováno 2% srovnatelný růst prodeje, a to především vzhledem k dvouciferný růst v Image-Řízené Terapie.
  • Připojen Péči podniky zaznamenaly 1% pokles ve srovnatelných prodejů, v čele s low-růst single-místné, ve Spánku A Respirační Péče a mid-single-digit pokles Sledování A Analytics.
  • Osobní Zdraví podniků uvádí 5% růst srovnatelných tržeb, zejména díky high-jednociferný růst ve vyspělých geografických a high-dospívající růst po celém světě v Ústní Zdravotní péče.

Na srovnatelném základě, tržby v růstu geografických zvýšil o 10%, s double-digit růstu v Číně a ve Střední a Východní Evropě. V rozvinutých regionech, tržby poklesly o 1% vzhledem k téměř ploché prodeje v Západní Evropě a nízký, jednociferný pokles v Severní Americe a dalších sofistikovaných regionů. Jít vpřed, Philips zopakovala, že srovnatelné tržby cíl růst mezi 4% a 6% a upravené EBITA marže se zvýšila o 100 bazických bodů, v průměru za rok pro období 2017 až 2020.

Zadávání veřejných zakázek úspory během prvního čtvrtletí činila 38 milionů. Úspory z režijních a dalších programů produktivity byl 75 milionů eur. Na 29. ledna 2019, Philips zveřejněny jeho nový program zpětného odkupu akcií ve výši 1,5 miliardy eur. Program zpětného odkupu akcií, popraven především pro snížení základního kapitálu účely, předpokládá se, že bude dokončena ve druhém čtvrtletí roku 2019.

Zejména, Philips minulý týden oznámil, že rozšiřuje své portfolio radiologie řešení s teleradiologie potřeby řešit rostoucí nedostatek radiologů a na naléhavou potřebu zlepšit přístup k vhodné léčbě.

Dříve minulý měsíc, Philips podepsali smlouvu na převzetí zdravotnické Informační systémy rozdělení Carestream Health Inc. Carestream nabízí lékařské zobrazování a zdravotnictví IT řešení pro klienty v USA. Finanční podrobnosti transakce nebyly odhaleny. Philips očekává dokončení převzetí proces v druhé polovině roku 2019 do doby, než regulační schválení.

Solidní výsledky a plány expanze se očekává, že držet akcie v uptrend na týden dopředu.

Technicky vzato, akciový překročil nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc indikátor MACD je čtení se obrátil pozitivní. Jako výsledek, můžeme očekávat, že rostoucí trend bude pokračovat i v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: