S Japonsko v Recesi a Těkavé USD, CAD je Měna Sledovat Tento Týden.

Všechny oči byly na JPY (Japonský jen) tento týden, jak hrozné HDP (Hrubý Domácí Produkt) údajů zveřejněných na začátku týdne ukázal, trojité dno recese, které se konají. Japonský předseda Šinzó Abe se od té doby nazývá snap volbách získat veřejnou podporu pro své plány, aby zachránil japonskou ekonomiku.
 

:

 
Proč by se to mělo dělat starosti? No, protože svět se dívá do Japonska, aby zjistili, zda jejich dlouho-běh programu kvantitativního uvolňování funguje. Na základě tohoto uvolnění HDP, zdá se, není. Také, Japonsko je třetí největší ekonomika světa, tak co se stane, je zde zájem o jakékoli obchodníků fundamentální analýzy.

Na základě výše uvedených skutečností, jsme se divit, proč Mario Draghi, Prezident Evropské Centrální Banky, trvá na použití stejné metody, které se nepodařilo Japonsko. Zdá se, že jít dolů stejnou cestou, jen se zdá přinést deflace a žádný hospodářský růst.

Jedna odpověď může být, že opatření přijatá v Japonsku nejsou výlučně na hospodářské oživení. Jsou pouze pro podání zpět inflace. Sám se otevře hospodářské býčí kruh jako inflace vede k spotřebitelské výdaje, výdaje spotřebitelů vede k menší zásoby, nižší zásoby vést k více pracovních míst a další pracovní místa budou samozřejmě vést k hospodářskému růstu.

FOMC minut propuštění bylo také velmi bystrý. Zdá se, že Federální Rezervní systém (FED) nový způsob, jak komunikovat věcí je být neomalený na FOMC prohlášení, a pak být daleko jemnější na minuty. To znamenalo, že býčí USD na prohlášení, a medvědí USD na minuty – podruhé se to stalo.

To je zajímavý čas v obchodování, a to bychom měli mít na paměti, čas roku. Jak se dalo čekat, do konce roku toky budou rozhodující. V důsledku toho, korelace zmizí a to, co dávalo smysl v průběhu obchodního roku bude k ničemu. Oba zisků a marže bude mít vliv na obchodování.

Do konce tohoto týdne v obchodování, bychom říci, že na trzích bude poháněn párů s JPY a CAD (Kanadský Dolar) páry, jako Kanadské CPI (Index Spotřebitelských Cen) se chystá být propuštěn v pátek. Ujistěte se, že nejste na špatné straně, když jsou uvolněny!

Jako vždy – jsme se nakonec s připomínkou, že můžete obchodovat měnové páry s některou z našich schválených makléři.

Nejnovější články: