PayPal Představuje Blockchain-Na Odměny Pro Zaměstnance

 

Kryptoměna trh nadále obchodovat v červených číslech od začátku tohoto týdne. V posledních 24 hodinách, Bitcoin (BTC) ztratil asi 3% k obchodování na $3,450 úrovně. Další altcoins jako je Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Stellar (XLM), Bitcoin Hotovosti (BCH), Litecoin (LTC) a Tron (TRON) ztratili mezi 3% a 5%. Na týdenní bázi, většina z výše uvedených mincí prohráli o 25%. Factom (FCT), Dai a Příbuzní jsou populární cryptos, které mají týdenní zisky o 4%.

Zatímco se zaměřením na cenové pohyby, crypto trhu se do značné míry zapomněli prudký nárůst volatility v nedávné době. Bitcoin (BTC) Volatility Index, který odráží BTC-USD cena volatility, vzrostl trojnásobně tento měsíc na 5,53%, ve srovnání s 1.57% o měsíc dříve. Několik Bitcoin investory a crypto nadšenci stále věří, že býčí běh začne brzy. Zejména, Changpeng Zhao, generální ŘEDITEL největší světové crypto exchange obchodovaných objem, Binance, prohlásil, že očekává Jeff Bezos on-line maloobchodního trhu, Amazon, paliva, další velké shromáždění.

Vládní iniciativy

Čínský internet soud

Ve snaze zabránit pirátství, který způsobuje obrovské ztráty na on-line spisovatelé, jeden ze tří Čínských internetových soudů je při pohledu na blockchain technologie. Internet soud v Hangzhou, Východní Číny byla zřízena pro správu internetu související případy a umožnit on-line podání stížnosti žalobce. Další dvě internetu kurty se nachází v Pekingu a Guangzhou.

Hangzhou, kde internet soud má v úmyslu využít blockchain systém autorských práv, je "domov pro mnoho, ne-li většina, on-line spisovatelů v Číně." Téměř 107 "slavný" on-line spisovatelé pracovat v "spisovatelské vesnice" v Binjiang District.

Wang Jiangqiao, jeden ze soudců na Internetu Soudu, se domníval, že od "blockchain záruky, že data nemohou být manipulováno [s] [...] všechny digitální stopy uložené v soudním blockchain systém [...] nemají právní účinek," zejména zdůrazňuje jeho schopnost sledovat "autorství, doby vzniku, obsahu a důkazy o porušení."

Kryptoměna nařízení

Felipe Larrain, Chile Ministr Financí, bylo zjištěno, že skupina státních institucí "pokrok" v přípravě crypto nařízení.

Larrain uvedl, že Ministerstvo Financí se připojil ruce s Chile centrální banka a Finanční Stabilitu vytvořit objektivní právní předpisy pro crypto sektoru.

Dříve v Březnu, hlavní Chilské banky začaly zavírat crypto-obchodní účty. V té době, Larrain slíbil vytvořit právní rámec, aby tento problém vyřešit. Larrain poslední prohlášení vyplývá, Chilský Nejvyšší Soud rozhodnutí, kterým se ruší předchozí rozhodnutí o anti-monopol soudu na ochranu domácí crypto exchange Orionx a obnovit jeho bankovní účty.

Iniciativy soukromého sektoru

PayPal

PayPal, pravděpodobně hráčem číslo jedna mezi přeshraniční platební procesory, zahájila blockchain-poháněl systém odměňování pro své zaměstnance. Programu, které trvalo šest měsíců, aby se stal realitou, byl strukturován podle San Jose, Kalifornie-založený PayPal inovační tým, a byl zahájen v polovině listopadu.

Zaměstnanci, kteří se podíleli na programu jsou poskytovány s tokeny pro zapojení do inovace-související programy a přispívat návrhy. Tyto tokeny mohou být obchodovány mezi účastníky programu prostřednictvím "veřejné knihy." Nicméně, žetony nemají žádnou hodnotu mimo PayPal. Hlavním cílem programu je, aby zaměstnanci pochopili, jak blockchain systém funguje.

Shinhan Bank

Shinhan Bank, druhé největší jihokorejské komerční banka, začala prováděcí blockchain v interních procesů minimalizovat lidské chyby. Shinhan, která podniká kroky k integraci blockchain za posledních jeden a půl roku, byl také dokončen vzdělávací program pro své zaměstnance zlepšit znalosti týkající se blockchain pro různé aplikace.

Zejména v první svého druhu pro jihokorejské finanční instituce, pomocí blockchain technologie, banka provádí transakce úrokových swapů v listopadu 30.

S realizací blockchain ve vnitřních procesů, operací, jako jsou finanční evidence bude automatické, minimalizace možnosti lidské chyby, čímž se zlepšuje celková účinnost.

Abu Dhabi National Oil Company

Abu Dhabi National Oil Company (ADNOC) oznámila úspěšné partnerství s IBM, aby pilot blockchain dodavatelského řetězce systém. ADNOC, Spojené Arabské Emiráty (SAE) vlastněné ropné společnosti, je jedním z předních světových energetických a petrochemických skupin, s průměrnou denní produkcí kolem tří milionů barelů ropy a 10,5 metrů krychlových zemního plynu.

Blockchain-poháněl dodavatelského řetězce, hodnocení "poskytuje jednotnou platformu, která sleduje množství a finanční hodnoty každé dvoustranné transakci" mezi transakcí stran, s účetními proces je automatizovaný. Podrobnosti týkající se blockchain na základě dodavatelského řetězce systém byly vyhlášeny ADNOC Digitální Unit Manager, Abdul Nasser Al Mughairbi, na nedávném World Energy Kapitálu Shromáždění v Londýně. Během konference, řekl, že "to by mohlo být první aplikaci blockchain v produkci ropy a plynu."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: