Libra Se Vrhá Jako Theresa May Odkládá Brexit Jednat Hlasování

 

Sterling libra se včera propadla proti americkému dolaru po zprávách, že kritická Brexit hlasování je naplánováno na dnes byla odložena Premiéra. Dříve včera, libra zůstala stabilní po vydání. října BRITÁNII odhad HDP, který byl v souladu s očekáváním. Nicméně, obchodní deficit údaje hlášeny později, včera spustil výprodej. Do měnového páru GBP/USD klesl z intraday vysokou 1.2760 na hit minimum 1.2570 na počátku Americké seance.

 

Smíšené ekonomické údaje a Brexit obavy strhnout libra

Kabel otevřel tento týden s mezerou dolů před rallye vyšší na počátku Asijské seance. Nicméně, prodejní tlak přinutil pár GBPUSD se pohybovat dolů na počátku Evropské seance, neboť trhy se podíval na uvolnění nejnovější UK údaje o HDP.

Úřad pro Národní Statistiky uvádějí, že britský HDP rostl o 0,1% v říjnu, a to až od 0% v předchozím měsíci, i když oba výrobní a stavební odvětví měl těžké časy během měsíce. Nicméně, růst HDP klesl z 0,4% na konci roku 2017.

Suren Thiru, vedoucí ekonomii na Britské obchodní Komory, řekl: "nejnovější údaje o HDP je další důkaz, že na drag vliv perzistentních Brexit nejistoty a významné nákladové tlaky, kterým čelí spotřebitelé a podniky si vybírá svou daň na ekonomice velké BRITÁNIE."

Posledních soukromého sektoru, obchodní průzkumy ukázaly, že ekonomika zpomaluje v důsledku nejistoty o podmínky, na které se spojené KRÁLOVSTVÍ EU opustit. Průzkumy veřejného mínění předpovídají, že 4Q18 hospodářský růst by mohl být tak slabý, jak o 0,1%.

Nicméně měnový pár stále klesal jako deficit obchodní bilance za říjen minul očekáváním ekonomů s velkou rezervou. Ve velké BRITÁNII schodkem v obchodu se zbožím v říjnu byla rozsáhlejší, než se předpokládalo v £11.8 bn, ze vzestupně revidovaných -£10.68 miliard v září. Ekonomové se podíval na deficit -£10,5 miliardy.

Včerejší data přichází brzy poté, co Evropský Soudní dvůr rozhodl, že spojené KRÁLOVSTVÍ se může jednostranně zrušit jeho odchod z EU, pokud se političtí představitelé země uzavřít, aby tak učinily. Nicméně, Předseda Vlády spojeného KRÁLOVSTVÍ, Theresa May, měl jiné představy. Zprávy médií naznačují, že Britský PREMIÉR odložil zítřejší hlasování o Brexit dohody, vedoucí útulku k havárii proti dolar.

Paní Může se všeobecně předpokládá, že bude poražen, nejspíš odcházející britská ekonomika zabalené v nejistotě během Vánočního období. Aby se takovému scénáři vyhnul, Britský Premiér dělá horečné pokusy o létání do Evropy a setkání s představiteli získat potřebné ujištění a změny v Brexit dohody, a to i přesto, že úředníci EU mají přísně řekl, že dohoda nemůže být znovu projednána. Řekla, že by se diskutovat o problému s lídry EU před konferencí v Bruselu ve čtvrtek a v pátek, s žádostí o "další ujištění" přes jištění.

Smíšené ekonomické údaje a Brexit související vývoj vyhodit KRÁLOVSTVÍ do zmatku, což vyvolalo libra výprodej. Ekonomové se domnívají, že Brexit programu bude dominovat pohyb libry více než jiné ekonomické údaje. Dokud se na trhu vidí pohodlné řešení Brexit problém, libra bude i nadále slabá.

Technicky vzato, pár GBPUSD se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Stochastický oscilátor je v medvědí oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru se pohybují dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: