Hyundai Vzestupnou Celém Skandálu VW

 
Automobilový průmysl trpí po Volkswagen emisní skandál. Plodný skandál zasáhl zpráv, když se ukázalo, že německý výrobce automobilů používá software na svých dieselových motorů pro manipulaci a průchod emisních testů ve Spojených Státech.

Není překvapením, VW akcie pohybovat nižší v okamžiku vydání. Tento krok také táhl řadu dalších auto-tvůrci dolů ve stejnou dobu. To bylo způsobeno obecné vnímání, a strach, že ostatní automobilky může být nečestné, stejně.

To nebyl případ s Hyundai (ETR:HYU). I přesto, že Spojené Státy divize stahuje více než čtyři sta tisíc sedanů v důsledku poruchy motoru.

Evropané ztratili podíl na trhu v Číně vzhledem k nejnižší hospodářský růst za posledních deset let. V překvapivý krok, Hyundai vlastně získali podíl na trhu. Máme podezření, že těsné blízkosti a rychlé reakce na změny na trhu jsou klíčem k úspěchu.

Nízké náklady na pohonné hmoty znamená, že auta jsou více cenově dostupné pro vlastní a automobilový průmysl přitahuje zákazníky. S olejem hluboko pod $100 úrovně, (a to i pod $50), to by mělo přijít jako žádné překvapení, že automobilový průmysl těží ze zvýšení poptávky.

Z technické analýzy hlediska, jednoduchý, podívejte se na grafy ukazují opravu od €58 €34 úrovni, ale je to vyrobený v jasné tři vlnové struktury. Ještě důležitější je, to vypadá jako pokračování vzor na větší obrázek, a to jeho cena se tvoří potenciální býčí vlajku.

Tato tři vlnové struktury se zdá být plochý vzor, s poslední tah, spodní ukazuje jasný pět vln nižší stupeň, stejně – což nám dává otázku, jestli pohyb, spodní je jednoduchá nebo složitá oprava. Aby se na bezpečné straně, jakékoli obchodní rozhodnutí by měla být přijata pouze po korekci je kompletní. Také, aby se zůstat v bezpečí zarážející cena by měla být někde mezi €45 a 47 eur úrovně, tak to znamená, že horní trendu bytu je rozbité.

V důsledku toho, jsem na vzestupnou Hyundai, jako kombinace nízkých cen ropy, stejně jako býčí vzor jsou zvýhodňují cenu akcií výrazně nad 50 oblast. Datum vypršení platnosti by měla být jeden měsíc, nebo od okamžiku, kdy cena dosáhne 45 eur/akcii úrovni. Pro obchodníky, kteří jsou konzervativní, čeká na 47 úrovni, může být moudrý tah.

Nejnovější články: