Abeceda Příspěvky Smíšené Výsledky Q4 jako YouTube Nezklame

 

Google mateřská společnost, Abeceda, Třída A (GOOGL: NASDAQ) a akcie poklesly 1,447.07 $38.87 nebo 2.62%, aby uzavřel na $1,447.07 poté, co společnost vykázala fiskální 2019 čtvrté čtvrtletí tržby pod odhady. Společnosti tržní kapitalizace nedávno překonal 1 bilion dolarů v tržní kapitalizaci. Nicméně, obří vyhledávače 4. čtvrtletí zisk pohodlně překonal odhady analytiků. Poprvé, společnost zveřejněny na YouTube a cloud příjmy. Zejména investoři byli také nadšení tím, že prodej hardwaru a YouTube příjmů.

Mountain View, Kalifornie-založená společnost, oznámila za čtvrté čtvrtletí roku 2019 příjmy ve výši 46.075 miliard, což představuje nárůst o 19%, od $39.276 miliard dolarů ve stejném čtvrtletí loňského roku. Ulice analytici očekávali tržby ve výši $46.94 miliard za čtvrtletí.

Během čtvrtletí, Abeceda celkové výdaje se zvýšily o 18,5% y-o-y $36.809 miliard.

Pro čtvrté čtvrtletí, které skončilo 31. prosince 2019, Abeceda vykázala čistý příjem $10.671 miliard, nebo $15.35 na akcii, ve srovnání s čistým příjmem $8.948 miliard, nebo $12.77 na akcii v období minulého roku. Analytici oslovení agenturou Thomson Reuters očekávali společnosti po zisku $12.59 na akcii za čtvrtletí.

Společnosti dopravní pořizovací náklady byly $8.50$, v souladu s odhady analytiků.

Sundar Pichai, CEO Alphabet a Google, zdůraznila, že společnost je high-tech investice jako hlavní důvod pro příjmy a zisk růst. Pichai řekl: "Naše investice do hluboké počítačové vědy, včetně umělé inteligence, okolní computing a cloud computing, poskytnout silnou základnu pro další růst a nové příležitosti v celé Abecedy. Jsem opravdu potěšen, že se naše pokračující pokrok v Hledání a budování dva z našich novějších oblastí růstu — YouTube, již na 15 miliard $v ročních příjmů z reklamy, a Cloud, který je nyní na 10 miliard dolarů příjmů běhu kurzu."

Společnost generovány $15.15 miliard z YouTube reklamy ve fiskálním roce 2019. V posledních čtvrtletí společnost vykázala YouTube reklama příjmy z $4.72$. V předchozím fiskálním roce, YouTube reklamy generované příjmy $11.16 miliard eur, který zahrnuje $3.61 miliard eur ve 4Q 2018.

Příjmy z YouTube reklamy divize není účet pro non-příjmy z reklamy, jako je YouTube TV předplatné, které bylo zahrnuto v Google ostatní příjmy divize.

ŘEDITEL dále odhalil, že Google má 2 miliony předplatitelů na jeho YouTube TV na konci loňského roku, což představuje roční míra růstu ve výši 3 miliard dolarů v YouTube Odběry a jiné non-reklamní příjmy ve 4Q 2019.

Segment-moudrý,

  • Cloud divize vykázala tržby ve výši o 8,92 miliardy ve fiskálním roce 2019, včetně $2,61 miliardy nashromáždil v posledním čtvrtletí. Ve fiskálním roce 2018, Cloud divize příjmy $5.84$, včetně $1.71 $ v Q4 2019. Co je důležitější, cloud business dokončení 2019 s $10 miliard roční míra růstu, a to až 53% oproti předchozímu roku.
  • Příjmy z reklamy byl $37.93 miliard ve čtvrtém čtvrtletí, což představuje nárůst z $32.63 miliard eur v období minulého roku. CEO odhalil, že 50% inzerenti provádět jejich Vyhledávání strávit prostřednictvím automatizovaného nabídkového řízení.
  • Jiné příjmy, které patří gadgety, jako jsou Pixel telefony a další cloudové produkty, byl $5,26 miliardy v Q4 2019, ve srovnání s $6,48 miliard ve 4. čtvrtletí roku 2018.

Finanční ŘEDITEL Ruth Porat objasnil, že Abeceda je v "raných fázích" jeho "být všude" hardware plánu označovány jako "okolní počítače." Společnost věří, že převzetí Fitbit bude podporovat v dosažení svého cíle brzy. Paní Porat uvedl, že Hnízdo Mini, Hnízdo Hub Max, a Pixel 3A získala dobrou odezvu od trhu v loňském roce.

Společnosti, počet zaměstnanců, největší řidič z R&D náklady, zvýšená o 4,903 ve 4Q 2019, což představuje nárůst o 20% od období předchozího roku.

Pichai, který převzal otěže od společnosti zakladatelé Larry Page a Sergey Brin v tomto čtvrtletí, má skvělou práci dosáhnout. Společnost čelí antimonopolní kontroly z Ministerstva Spravedlnosti a spojenectví 50 advokátů obecně v celých USA. V loňském roce společnost YouTube divize zaplatil 170 milionů dolarů jako urovnání Federální Obchodní Komisi pro porušení dítě soukromí pravidla.

Posílit Google Cloud business, Google převzal pět podniků, včetně Elastifile (červen), CloudSimple (listopad), a Appsheet (leden 2020). Největší akvizicí byla analytických údajů firmy Fešák, který koupil za 2,6 miliardy dolarů v loňském roce.

Čtvrtletní příjmy slečna se očekává, že držet akcie v sestupný trend v krátkodobém horizontu. Nicméně, obchodníci muset být velmi opatrní, protože společnost zveřejnil působivé příjmy a zisk růst. Jakmile se trh bere na vědomí, akcie se prudce odskočit.

Historický cenový graf naznačuje, že populace se potýká s rezistencí na 1480. Kromě toho, indikátor RSI klesá z překoupené oblasti. Proto můžeme očekávat, že akcie zůstanou medvědí v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: