Falešný Účet Skandál Pokračuje Strašit Wells Fargo

 
Minulý týden, Prezident a generální ŘEDITEL společnosti Wells Fargo & Company (NYSE: WFC), Tim Sloan, uvedl, že mluvil s legendární investor Warren Buffett, největším akcionářem s 10% podíl, a ujistil ho, že banka je na dobré cestě, po falešné účty skandál, že poskvrnil pověst. Protože skandál vypukl na 8. září, akciový posílil o 18%, tak daleko. Včera, akcie uzavřely na $57.60. I přes ujištění poskytnuté Sloan, očekáváme korekci na akciovém z důvodů uvedených níže.

Na 4Q16 příjmy a zisk Wells Fargo, řekl v lednu 2016, byly docela obyčejné, a nižší než odpovídající období loňského roku. Proto lze vyvodit, že akciové ocenil především vzhledem k celkové rally v bankovní akcie. V návaznosti na skandál, který poslal nervozita mezi investory, bývalý CEO John Stumpf propadá, jeho nepřiznané ocenění vlastního kapitálu v hodnotě 41 milionů dolarů. Nicméně, Stumpf uplatnila své opce na akcie a odešel s $84 milionů. On také vlastní 2,5 milionu akcií v hodnotě 147 milionů eur na základě minulého pátku je blízko $58.67. Investoři by být velmi znepokojen tím, jakým způsobem se nepodařilo manažeři byli placeni bankou, a to se očekává, že odrážejí ve výroční zasedání plánovaném na příští týden.

Uklidnit investory, generální ŘEDITEL má plány na zvýšení akcionáři dividendy, snížením kmenového kapitálu tier 1 (Common Equity Tier 1) poměr banky na asi 10%, z aktuální 10.7%. Nicméně, právně, problém je daleko od konce. Demokraté obvinili banky obstrukce falešné účty šetření. Maxine Waters, jeden z vedoucích členů Výboru pro Finanční Služby Dům, napsal dopis Sloan vyjadřuje své zklamání nad nedostatkem spolupráce ze strany banky pro sondu. To odráží politická rizika, kterým čelí Wells Fargo. ŘEDITEL Sloan se domníval, že to bude trvat několik měsíců usadit na falešné účty skandál trvale. V posledních měsících banka zaznamenala téměř 44% pokles v nové účty zákazníků. Tedy, v zásadě, zisk rezervaci lze očekávat, že na těchto úrovních.

Technicky, stochastický oscilátor vytvořila negativní divergence s cenou. Graf také ukazuje silný odpor pro akcie na $59 úrovní. Tak, pokles v ceně akcií lze očekávat, že ze strany obchodníka.

Získat z predikce, obchodník může investovat do opci, která vyprší na konci Března. To by bylo moudré vstoupit do obchodu, když akcie Wells Fargo obchody v blízkosti 58 dolarů na burze.

Nejnovější články: