Silný PPI a Brexit Nejistota se Změní Franc Býčí

 
Oba Švýcarský Frank a Japonský jen jsou bezpečné útočiště měny. Nicméně, selháním BoJ uvolňování měnové politiky stále Japonský jen silnější vůči Švýcarskému Franku za poslední tři měsíce. Kromě toho, že Švýcarská Centrální banka (SNB) rozhodla držet Frank slabý, také pomáhal v úpadku pár CHFJPY. Tak, v méně než tři měsíce, CHFJPY klesl na 102.80, od vysoce o 108,75. Nicméně, jak je uvedeno níže, nedávné ekonomické zprávy ze Švýcarska a opatření přijatá hedgeových fondů naznačují, že CHFJPY je v procesu formování trendu.

V pátek Spolkový Statistický Úřad Švýcarska informoval o 0,3% m-o-m zvýšení Indexu Cen výrobců (PPI) čtení. Zvýšení cen ropných produktů přispěly k růstu cen. Hlášené PPI čtení byla vyšší než očekávání analytiků o 0,1% nárůst.

Švýcarská míra nezaměstnanosti 3,2%, v září byl beze změny od srpna a v souladu s odhady. To může být na paměti, že přebytek obchodní bilance zvýšil na 3,02 miliardy CHF v srpnu 2016, od CHF 2,86 miliardy před rokem.

Nehledě na pozitivní ekonomické údaje, existuje několik dalších důvodů, aby se počasí posílení Švýcarského Franku. Za prvé, zdá se, že žádné bezprostřední konec nejistoty způsobené výsledek Brexit referendum. Za druhé, Deutsche bank problém v Eurozóně učinil investoři opatrnější než kdy předtím. Všechny tyto faktory pomáhají udržet Frank silnější.

A konečně, pravděpodobnost, že Fed zvýšení sazeb v prosinci, se značně zvýšil. Takže, hedgeové fondy snížily své dlouhé pozice na Jenu na nejnižší úroveň od Května. To zase vedlo k oslabení Jenu. S ohledem na scénáři očekáváme, dále vzhůru v CHFJPY pár v týdnech.

Technicky, jak z grafu vyplývá, CHFJPY dvojice vytvořila býčí drak vzor. Můžeme tedy předpokládat, že vzestupný trend v pár CHFJPY.

Takže, Forex obchodník, můžete podívat se na možnost vzít dlouhé pozice v CHFJPY dvojice v blízkosti hlavní podporu na 104.80. Negovat riziko, příkaz stop loss může být umístěn pod 104. Dlouhé pozice může být uzavřena, když CHFJPY dvojice stoupá k okamžitému technické rezistenci na 106.10.

Prostřednictvím renomovaných binární makléř, obchodník může investovat do one touch volání možnost těžit z blížící se zvýšení směnného kurzu pár CHFJPY. Realizační cenu call opce by měla být o 106. S cílem zlepšit šance na úspěch v navrhované obchodu, binární obchodník by měl zvolte datum vypršení platnosti v druhém týdnu listopadu.

Nejnovější články: