Opce pro Makléřského BOA

 
Na NFP (Non-Farm Payrolls) zpráva byla vydána o jeden den dříve, než je obvyklé, minulý čtvrtek místo v pátek. To bylo způsobeno do 4. července dovolenou ve Spojených Státech.

Změna neměla vliv na způsob, jakým trhy obchodování jako "nejistý" je pravděpodobně to správné slovo, jak popsat aktuální podmínky, tedy malé rozsahy byly vidět po celém obchodování palubní desce.

Důvodem této nejistoty vychází ze Řecku a referendu, které se koná během víkendu, protože nikdo nevěděl, jak trhy by obchodní den po referendu. Proto, nudné akční cena a malé rozsahy jsou normou.

Nicméně, jobs zprávu přinesl něco k střednědobém horizontu umístění, jako to ukázal průměrný příjem zpomaluje. Zatímco míra nezaměstnanosti máčené nižší, 5,3%, pracovní síly míra participace klesla ještě těžší. Přidejte k tomu skutečnost, že předchozí NFP vydání byly revidovány směrem dolů, a stejně jako to, že Fed může mít problémy zvedání sazeb tak, jak se předpokládalo.

Dosud byl trh ceny ve dvou sazeb v letošním roce, ale to může být ze stolu vzhledem k nedávné údaje.

Reakce Trhu nebyla tak velká na vydání NFP, vzhledem k tomu, že je více zaměřena na Řecko. Když Řecko je za námi, Fed přijde do centra pozornosti znovu.

Pokud Fed začne být holubičí, pak bankovního sektoru se bude nejvíce ovlivněna. Z tohoto sektoru, Bank of America (LON:BOA) se zdá být více medvědí než jeho vrstevníci.

Když centrální banka je zvedání sazby, banky vzkvétat, a opak je pravdou, když úrokové sazby jsou na nízké úrovni; banky budou bojovat.

Přidat do základní obraz, skutečnost, že z technického hlediska a $18/share úrovni se zdá být na správném místě prodat, jako to má potenciál dočasného trojitý vrchol. Jsem favorizovat dát možnost po příští týden Fed minut jsou uvolněny.

I když minuty se vlečou, jak se odkazovat na setkání, které se stalo před třemi týdny, pokud se "cítit" je medvědí/holubičí, pak konci měsíce datum vypršení platnosti opce je vhodné.

Způsob, jak zjistit, jestli výsledek Fed minut je býčí nebo medvědí, je podívat se na to, jak mnoho holubice/hawks tam jsou a rozhodnout se na základě výsledku. Pokud existuje více holubů než jestřábi ve Výboru, pak je to signál pro Bank of America put opce.

Nejnovější články: