SAP Odhaluje 3-leté Partnerství pro Cloud computing S Microsoft

 

Enterprise software developer SAP SE (NYSE: SAP, XETRA: SAP-DE) v pondělí řekl, že uzavřela tříletou smlouvu se společností Microsoft na podporu jeho dlouho-seznam podnikové klienty přestěhovat své obchodní aktivity do cloudu. Dohoda řeší složitosti v posunu od SAP je tradiční fyzické umístění podniku na dálku ukotvené zařízení. Po zprávách, akcie zavřela téměř plochá na $131.80.

Podle Jennifer Morgan, Co-Chief Executive Officer, partnerství, přezdívaná "Objetí," umožní zákazníkům provádět operace ukotvena přes vzdálené servery podpořena SAP vlajkové lodi S/4HANA databáze. Morgan dále uvedl, že výrobek bude nabízen prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Microsoft. "Jsme svázaný SAP cloud platformy služeb na podporu zákazníků po rozšíření, integrace a orchestrace SAP systémů."

Zajímavé je, že partnerství bylo odhaleno po dlouhé době generální ŘEDITEL společnosti Bill McDermott odstoupil poskytnout způsob, jak pro Jennifer Morgan spolu s přidruženým CEO Christian Klein. Zejména, Paní Morgan je první žena, aby se stal CEO společnosti, která je součástí německého indexu DAX (blue-chip podniků).

Walldorf, Německo na bázi SAP, ve svém třetím čtvrtletí výsledky, oznámil, že ji podepsal až 500 S/4 Hana klienty a tvrdil, že to teď má přes 12.000 klientů, pro jeho cloud-based ERP (enterprise resource planning) platformy, což představuje nárůst o 25% na meziroční bázi. Ve třetím čtvrtletí, téměř 40% další S/4 Hana klienti byli noví klienti SAP.

Partnerství, které pomáhal SAP double nové cloud objednávky ve 3Q roku 2019, řeší složitosti v přechod od SAP je tradiční on-premise řešení na dálku ukotvené zařízení. Spolupráce posiluje SAP stávající silné pouto se Microsoftu a jeho Azure cloud jednotky, i když společnost má také pracovní vztah s Amazon Web Services a Google.

Nejnovější dohodu se společností Microsoft se očekává, že k urychlení přijetí, dle SAP. Společnost řekl, "Toto partnerství bude jak urychlit a zjednodušit migraci zákazníků na S/4 Hana na Microsoft Azure."

Jako součást dohody, Microsoft má v úmyslu prodávat složek SAP Cloud Platformy paralelně k Azure. SAP uvádí, že výrobek je určen pro zjednodušení přechodu na SAP ERP a SAP S/4 Hana klienty od fyzické umístění podniku na veřejný cloud.

Jennifer Morgan, co-generální ředitel společnosti SAP, se domníval, že partnerství by bylo snadné a nákladově efektivní pro zákazníky přejít na cloud. Jennifer Morgan řekl: "Toto partnerství je především o snížení složitosti a minimalizace nákladů pro zákazníky, jak se pohybovat na SAP S/4 Hana v cloudu. Spojuje sílu SAP a Microsoft poskytuje zákazníkům jistotu pracuje s dvěma lídry, takže mohou s jistotou a efektivně přechod do inteligentní podniky."

Judson Althoff, výkonný vice-prezident, po celém světě komerční podnikání, ve společnosti Microsoft, uvedl, že partnerství prohlubuje již existující vztah mezi oběma společnostmi. "SAP je rozhodnutí zvolit Microsoft Azure jako svého preferovaného partnera prohlubuje vztah mezi našimi dvěma společnostmi diferencovaným způsobem a signály společný závazek k podpoře růstu cloud ekosystému."

Soft-šlapání nativní cloud nástroj se stal jedním z hlavních faktorů, ve zlepšení v SAP cloud hrubé marže. Ve třetím čtvrtletí, hrubá marže se zvýšila o 5,4% na 69%, oproti roku 2023 cíl 75%.

Společnost oznámila své předběžné výsledky za třetí čtvrtletí na 11. října. Včera, společnost vydala konečné výsledky, které byly v souladu s předběžnými výsledky.

V 3Q ROKU 2019, SAP vykázala příjmy ve výši 6,8 miliardy, o 13% na meziroční bázi. Segment-moudrý, oblačnosti a softwarových výnosy vzrostly o 12% y-o-y na 5,6 miliardy eur. Cloud business vykázala tržby ve výši 1,8 miliardy eur tržby v posledních čtvrtletí.

Nové cloud rezervace vzrostl o 39% na €572 milionů eur a vzrostl o 51% postrádá infrastruktury-as-a-service (IaaS). Analytici poukázal na to, že nejnovější spolupráce s Microsoft vygenerovala 18% 39% nárůst nových cloud objednávky.

V posledním čtvrtletí roku, SAP zveřejnil 10% nárůst v příjmech a 15% nárůst provozního zisku, po jednom-nastavení času, pomáhat v dosažení růstu o 1,7% v jeho provozní marže. Společnost potvrdila svůj výhled pro celý rok a až do roku 2023.

Technicky, akcie se odrazil od 50-denní klouzavý průměr, který působí jako solidní podpora. Indikátor MACD je čtení se obrátil pozitivní. Jako výsledek, můžeme předvídat skladem zůstat optimistický v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: