Co chystá Budoucnost pro Pret A Manger?

Pret A Manger, jeden z BRITSKÝCH oblíbených high street, sendvičové obchody, je zajímavá případová studie v této době.

Společnost byla zahájena v roce 1986 jako jednoduchý koncept, za pár podnikatelské přátele; poskytovat anglické veřejnosti s nejlepší čerstvě připravené sendviče. Udělali závazek k používání nejlepší dostupné ingredience a vyhnout se chemických látek, aditiv a konzervačních látek. 25+ let, a společnost má více než 350 prodejen a byl zakoupen společností private equity firma, Bridgepoint od roku 2008.

Prodejní údaje z roku 2013 vypadá působivé; 64 milionů sendviče, 47 milionů šálků kávy a 4 miliony banány byly prodávány. To přirovnat k obratu £509.9 milionů eur – nárůst o 15% oproti předchozímu roku. To byl zásadní obrat pro společnost, a za předpokladu, £40,1 milionů provozního zisku.

Bridgepoint má bankovní dluhy £272million. Tento dluh povinni statný £13million platba v zájmu. Také zahrnuty v účetní závěrce za rok 2013 byla £36million, která má být zaplacena na akcionáře poznámky a přednostní akcie, které jsou obě splatné v roce 2020, kdy firma je prodává, nebo plaval. S dalšími náklady, PAM(Pret A Manger) Skupina vykázala ztrátu před zdaněním ve výši £33,4 milionů, liber 8,3 milionu zvýší na ztráty z předchozího rozpočtového roku.

S pokračující expanzi ve velké BRITÁNII, a nová odbytiště v Americe, Hong Kong a pevninskou Evropu, budoucnost vypadá stabilní. Pret A Manger může pracovat ve ztrátě, ale to se změní po zisku. Správné finanční řízení by mohla tento zajímavý skladem, aby zvážila, pokud jejich spekulativní float se odehrává v roce 2020.

Jste-li akcie obchodník, podívejte se na naše Binární Možnosti Broker doporučení. Všechny naše schválených makléři nabídnout akcie na základě Binární Možnosti.

Nejnovější články: