Švýcarský Výrobce Hodinek Využít Blockchain Pro Ověřování

 

Kryptoměna trhu je i nadále rozsah-vázané, s mírným býčí směr. Bitcoin (BTC), se zdá být konsoliduje nad 8000 úrovní. I když crypto obchoduje se ziskem pouze o 0,3% ($8,768) v posledních 24 hodin, celkový zisk v minulém týdnu bylo kolem 10%. Podobně, Ethereum (ETH) je obchodování na $272.98, což představuje nárůst o 2,1% a o 7,7% v posledních 24 hodin a jeden týden, resp. Mezi hlavní altcoins, Tron (TRX) získal 13.4% za posledních 24 hodin k obchodování na $0.03586. Navíc, EOS (EOS) získala 16,6% na obchodu na $8.06. Další altcoins, které jsou obchodování s výrazným denní zisky zahrnují Ripple (XRP-$0.4319, 5.6%), Stellar (XLM-$0.1374, 3.1%), Cardano (ADA-$0.0909, 6.1%), Bitcoin Hotovosti ($440.12, 2.5%), Litecoin (LTC-$116.61, 4.3%) a IOTA (MIOTA-$0.4404, 9.0%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Státu Montana přijme zákon, vyjmout nástroj poukázky jako cenné papíry

Přijetím nového zákona tento měsíc, Stát Montana schválila nástroj tokeny a vyloučit je z klasifikovány jako cenné papíry. Dům zákonem 584, nazvaném "Obecně revizi právních předpisů týkajících se kryptoměna," byla podepsána 8. Května od Montana Guvernér Steve Bullock. Návrh měl své první slyšení v únoru 2019, který předložil Státní Zástupce Shane Morigeau. Návrh Zákona byl schválen s 33-15 hlasování a nabývá účinnosti 1. července.

Nedávný zákon popisuje nástroj token jako digitální jednotka, která je vyvinuta, uložené na blockchain, mohou být vyměněny bez třetí strany, a vydán s cílem umožnit majitelům získat zboží nebo služby za předpokladu, emitent "bez rozhodného držák s jakýkoli vlastnický podíl nebo podíl na vlastním kapitálu emitenta." Zákonodárci objasnit v tomto ohledu, že nástroj tokeny by měly být použity k poskytnutí nebo získání produktů, zařízení, nebo informace.

 

Rostec naznačuje, že zaměstná blockchain plán na vládní info zařízení

Ruská vláda-vlastnil nadnárodní Rostec představil plán na blockchain provádění ve všech vládních informace vybavení. Organizace pod Rostec má údajně vytvořil blockchain plán v hodnotě 1,3 miliardy a tvrdí, že mají ekonomický vliv ve výši až 1,6 bilionu dolarů (25,4 mld$) v příštích pěti letech. Rostec je organizační subjekt, Novosibirsk Ústav Programování Systémů (NIP), předložený projekt během blockchain setkání probíhat v Republice Tatarstán na toto téma.

Plán z BRADAVKY, podle "Kommersant", zahrnuje blockchain nasazení ve výrobním podniku postupů a datových zařízení občanské volby, rozpočtové efektivity sledování, a další zařízení. Studie uvádí, že nedostatek právních předpisů na kryptoměna a blockchain je významnou překážkou pro realizaci navrhovaného plánu. Yuri Pripachkin, předseda ruské Kryptoměna a Blockchain Sdružení, viděl absenci právních předpisů jako "katastrofální bariéru na blockchain trasy."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Swisscom prodat tokenizovaný umění prostřednictvím app TEĎ

Swisscom, nejvyšší Švýcarské telekomunikační firmy, odhalil své záměry prodat tokenizovaný kresby přes jeho Swisscom TV sítě. Omezená umělecká díla, původně 100 kreseb 30 význačných malířů, budou přístupné pouze na Swisscom TV platformy prostřednictvím se TEĎ aplikace. Švýcarský tokenizace firma Dloop postavena aplikace. Stefanie Marlene Wenger vybral umělecká díla a komentoval inovace: "To je o více než vytvoření virtuální galerie; dalším krokem bude zahrnout kurátor výstavy na platformě a úzká spolupráce s galerií."

Od doby vydání, TEĎ app umožňuje zákazníkům vybrat umělecká díla a nákupu licencovaných kopií, které budou nabízeny v omezeném množství. Tisková zpráva tvrdí, že digitalizace snížila cenu originální díla tím, že nechá to být reprodukována bez jakéhokoli snížení kvality. Podle tiskové zprávy, "majitel obdrží osvědčení o pravosti a ví, jak mnoho kopií díla existují." Také citoval je Basel malíř Jonas Baumann, který uznává rozdělení, výhody kresby digitalizace: "TEĎ mi pomáhá přivést umění k obrazovce. To také nabízí nové tvůrčí možnosti experimentovat s animovanými snímky a nabídnout je k širšímu publiku."

 

Vacheron Constantin sledovat jeho hodinek pomocí blockchain

Švýcarské prémiové hodinky a hodiny výrobce Vacheron Constantin začne sledovat svou hodinky používat blockchain technologie. Vacheron Constantin byla založena v roce 1755 a je uznáván jako nejstarší výrobce hodinek na světě. Firma má v úmyslu dát každý jeden z vintage hodinky papír a digitální certifikát a bude používat blockchain technologie zahrnují další údaje v certifikátu, včetně úplného výrobku a výrobce na pozadí. Podle Vacheron Constantin, blockchain bude pomáhat v boji proti podvodníkům a zajistit legitimitu své hodinky, a také chránit potenciální zákazníky od nákupu falešných.

Pokud jde blockchain, Vacheron Constantin řekl takto: "[Blockchain] je možné vytvořit padělání-důkaz digitální certifikát pravosti, který navazuje na hodinky po celou dobu jeho života, i když to zahrnuje několik změn majitele. Jedinečné číslo, je tedy přiřazen jedinečný objekt, takže dva neoddělitelné a zabezpečení údaje vztahující se k majetku, hodnoty, charakter, a pravosti na hodinky."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: