Švýcarský Frank Mírně Nahoru Na Zlepšení Ekonomického Sentimentu

 

Švýcarský frank začal posilovat včera po zapnutí bude nejhůře vysoce obchodované měny v dubnu. Po nahrávání výrazné ztráty proti některé z jeho G10 soupeři, frank se zdá být zvrátit trend, s menšími zisky za poslední dva dny tohoto obchodního týdne. S žádné zásadní domácí ekonomická data naplánován být propuštěn dnes, franc směru je hodně závislá na globální podněty. V posledních 24 hodinách, USD/CHF měnového páru klesla na 1.1090, po otevření na 1.0228.

Švýcarsko Index Ekonomického Sentimentu, míra investora očekávání, měl tisk -7.7 v dubnu, což odráží 19.2-písm zlepšení od Března je -26.9. To je nejlepší údaj od července 2018, jako je anketa, účastníci předvídat hospodářský pokles dosáhnout brzy skončí.

Na Zew Ekonomického Sentimentu Index, míra současné ekonomické situaci, skočil do 40.70 v dubnu, od 33.30 v Březnu. Průzkum bere v úvahu stanovisko 350 finančních a ekonomických analytiků.

Zejména, Švýcarská míra nezaměstnanosti činí v současné době čtyři-měsíční minimum 2,5% (non-sezónně očištěno) v Březnu roku 2019, a to z 2,7% v předchozím měsíci.

Kromě toho, výsledky za první čtvrtletí vydaných Švýcarská Národní Banka (SNB) v úterý naznačuje, že centrální banka se ziskem CHF30.1 miliarda, což znamená, že výkyvy v jeho silné rozvaze jsou výsledkem takové solidní zisk. Q1 čísla naznačují, že SNB generované CHF29.30 miliard zisk z devizových pozic, zhruba CHF0.9 miliard z zlato v držení, a o $0,5 mld z jeho Švýcarský frank pozice. Ve stejném období loňského roku, centrální banka vykázala ztrátu z CHF6.80 miliard.

Nepochybně, údaje naznačují, že vše, co v měnové politice je docela tichý. To znamená, že centrální banka může mít zasahovat do měnové politiky brzy, a to zejména s franc oslabení na stejné úrovni jako v minulém měsíci. Referenční úrokové sazby ve Švýcarsku je -0.75%. To znamená, že Švýcarská Národní Banka v současné době účtuje úroky z 0.75% na aktiva držená za prahovou úroveň tuzemských bank. Centrální banka je připravena intervenovat na trhu, pokud je to nutné k zajištění slabý frank.

S americkým dolarem nemilosrdně pochodují vpřed proti všem ostatním měnám, Švýcarský frank může být obtížné získat další proti americkému dolaru. Takže, v podstatě, USD/CHF pár může zůstat rozsah-vázané v krátkodobém horizontu. Jako žádné významnější domácí ekonomická data je naplánováno na celý týden, investoři budou při pohledu na globální trh pro signály.

Historický cenový graf naznačuje, že USD/CHF dvojice čelí odporu na 1.0215. Další menší podpora je pouze na 1.0140. Indikátor MACD zůstává plochý, což znamená, že nedostatek hybnosti. Jako výsledek, v krátkodobém horizontu můžeme očekávat na měnovém páru zůstat rozsah-vázané, s mírným medvědí směr.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: