Obchodování Eura Před Rozhodnutí Úroková Sazba

 
Minulý týden byl ovládán měny Euro mačkání vyšší proti prakticky všech ostatních hlavních měnových párů, a to přináší zmatek do obchodní arény.

Problém je, že Euro je vnímán jako "bezpečné útočiště" měny vůči kapitálové trhy pro docela nějaký čas teď. Jasným příkladem tohoto je obrácená korelace mezi EURUSD a DAX index v Německu. Více DAX poklesy, více EURUSD stoupá (a naopak je správné, stejně samozřejmě).

Zmatek byl způsoben tím, že předchozí ECB (Evropské Centrální Banky) na jednání přinesl nic, ale negativní zprávou pro země Eurozóny. Růst a inflace, vyhlídky byly sníženy, a to z Euro přesunout na jih jako EURUSD, EURJPY a EURGBP byli těžce prodává.

Nicméně, minulý týden začal s ránou jako v pondělí, v Asijské seance, EURJPY otevřel s velmi silnou. Dvojice v podstatě začal od hodnot níže 133 a uzavřel týden všechny nad 136 úrovni, takže pět dní v kuse zelená svíčka série.

EURGBP a EURUSD konsolidované na začátku týdne, ale přesto obchoduje s býčí tón, jen aby se skákat výš ve čtvrtek a v pátek. Bylo to na 1.13 a 0.7350, resp.

Všechny Euro související párů, a to nejen vymazal ztráty způsobené Pan Draghi na tiskové konferenci, ale vzal ty, maxima, přestane, a stiskl vyšší na konci týdne skoro u maxima.

Takže to, co je další na Euro? Z mého pohledu věci, které by měly být rozděleny do dvou různých částí: Euro kříže a EURUSD.

Euro kříže se zdají být dobře nabídek jako EURGBP, EURAUD a EURCAD všechny obchoduje s býčí tón, a já jsem očekával, že tento trend bude pokračovat i v příštím týdnu, stejně. Vždy, když NÁM dolar řízený události, jako jsou rychlost září setkání má ve čtvrtek je způsobeno, nejbezpečnější expozice by měla být do kříže a ne velkých společností. Dávat pozor na tuto událost dlouho do North American zasedání, a vzít v úvahu všechny jsme je uvedeno v tomto článku. Očekávám, že předchozí býčí trend v kříží pokračovat do příštího týdne, stejně.

Jako pro EURUSD, to vše závisí, jak bude trh reagovat na rozhodnutí Fedu. Soudě podle polohy tak daleko, mám chuť říct, že Fed nebude zvýšení sazeb. V důsledku EURUSD by měly upevnit mezi 1.1350-1.1250 oblastech, než začnete další skok vyšší.

Nicméně, věci se mohou změnit v mrknutí oka, jako další týdny CPI (Index Spotřebitelských Cen) má být vydáno dříve, než rozhodnutí Fedu. To může být hra měnič pro Fed...

Všichni ve všech, očekáváme volatilní týden, zejména ke konci týdne a očekávají, že Euro párů hrát ústřední úlohu znovu, a to zejména na kříže.

Nejnovější články: