Libra Pokračovat Pokles dále Prohloubil Deficit Obchodu

 
Po nárazu minima 1.7720, GBPNZD pár udělal obrat, který byl částečně podporovaný lepší, než se očekávalo. července stavební PMI čtení 45,6. Na GBPNZD skončil minulý týden v 1.7931. Oživení působivý vzhled. Přesto jsme velmi cynický o pokračování trendu v páru. Náš argument je podpořen skutečností, že ekonomika Nového Zélandu je i nadále optimistický. V souhrnu, krátké pozice, nebo one touch opce by měla být ideální obchodní volby v důsledku skutečnosti uvedené níže.

Britská Národní statistický Úřad uvedl, že Index produkce poklesl o 0,3% v červnu ve srovnání s předchozím měsícem. Analytici očekávali index produkce stagnovat na m-o-m základ. Podobně, Úřadu pro Národní Statistiky také uvádí, že ve velké BRITÁNII schodek obchodní bilance v červnu zvýšil o £0,9 miliardy m-o-m £12,4 miliardy. Zatímco vývoz se zvýšil o 1 miliardu ££24,6 miliardy eur, dovoz se zvýšil o £1,8 miliardy liber 37 miliard.

Na druhé straně, ekonomické údaje vydané Statistiky na Novém Zélandu naznačují, že maloobchodní tržby objem postupně vzrostl o 2,3% ve čtvrtletí, které skončilo v červnu. To je největší zaznamenaný nárůst od roku 2006. Analytici očekávali růst maloobchodních tržeb o 1%. Stejně tak jádrové maloobchodní tržby vzrostly o 2,6% na q-o-q základ, proti analytiků očekávání o 1,1%. Za čtvrtletí končící v červnu 2016, hodnota maloobchodní tržby vzrostly o 5,5% ($1 miliarda) y-o-y 19,9 mld$.

Celkově ekonomické údaje naznačují, že GBPNZD pár zůstane v sestupný trend pro příští pár týdnů.

Na GBPNZD pár se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno v grafu níže. Hlavní rezistence na kříži, existuje na 1.8150. Menší podpora existuje v 1.7880 úrovně. Indikátor MACD pokračuje v pohybu pod nulovou úroveň, což naznačuje přetrvávající nemotornost v pultu.

Tak, spekulace sestupný trend v GBPNZD dvojice tím, že krátká pozice v blízkosti 1.8000 se zdá vhodnou volbou v tomto bodě v čase. S stop loss nad 1.8250, velké kapitálové eroze se lze vyhnout. Krátké pozici, může být ředěn až na pár pádů do 1.7080 úrovně (počítáno pomocí Fibonacciho prodloužení linky).

Tak daleko, jako binární obchodník je znepokojen, obchodování one touch opce smlouva je ospravedlnitelné v současné situaci. Obchodník by měl také jednat realizační cenou 1.7500 nebo vyšší doporučuje dát možnost obchodu. A konečně, od okamžiku nákupu, smlouva by měla zůstat aktivní pro časový interval nejméně jeden měsíc.

Nejnovější články: