UBS Signály Uptrend na Rozumné snižování Nákladů

 
Renomované finanční instituce, UBS Group AG (NYSE:UBS) oznámila své 2016 první fiskální čtvrtletí zisk, který šel kolem Capital IQ konsensus CHF 0.17 za akcii. Nicméně, v prvním čtvrtletí poklesly o 23% z podobné období loňského roku. Následující zprávě zisku, akcie banky klesly 1.38% uzavřel na $15.69. Zprávě zisku, popsáno níže, vitríny některé důležité události, které naznačují, že to nejhorší je téměř konec pro banku.

Během fiskálního roku 2016 první čtvrtletí, Curych based banka oznámila, 23% pokles výnosů na 6,8 miliardy CHF, z CHF 8.84 miliardy ve stejném období fiskálního roku 2015. Čistý zisk za první čtvrtletí klesl o 64% na 707 milionů CHF, z 1,98 miliardy CHF ve stejném období roku 2015. Nicméně, v prvním čtvrtletí zisk na akcii ve výši CHF 0.18 byly o stupínek lepší než Capital IQ je konsensus odhad CHF 0.17.

Na konci prvního čtvrtletí, do Kmenového Kapitálu Tier (CET) 1 poměr, což odráží finanční sílu banky, činil 14%.

Segment moudrý, ve srovnání s předchozím čtvrtletím, správy majetku podnikání zaznamenal CHF 131 milionů zvýšení upravený zisk před zdaněním CHF 636 milionů. UBS rovněž zaznamenán solidní růst v oblasti správy majetku tím, že přitahuje nové investice ve výši 15,5 miliardy CHF. Americký wealth management segment hlášeno zvýšení upravený zisk před zdaněním 245 mil$, z $63 milionů v předchozím čtvrtletí. Banka také přitahuje nové peníze ve výši 13,6 miliard dolarů.

Osobní a firemní bankovní sektor zaznamenal nárůst v upravený zisk před zdaněním CHF 422 milionů eur z 396 milionů CHF v předchozím čtvrtletí. Investiční banka segmentu hlášeno zvýšení upravený zisk před zdaněním CHF 370 milionů, z 223 milionů CHF v předchozím čtvrtletí.

Na konci prvního čtvrtletí, UBS Group se podařilo dosáhnout úspory ve výši 1,2 miliardy CHF. Banka je na dobré cestě dosáhnout svého cíle, CHF 2,1 miliardy úspor do konce roku 2017. Banka také oznámila dividendu ve výši CHF 0.60 na akcii spolu se speciální dividendu ve výši CHF 0,25 usd na akcii pro fiskální rok 2015. Jak je vidět, banky ukázal obrovské zlepšení v jeho operací, ve srovnání s předchozím čtvrtletím. Můžeme tedy očekávat, že ceny akcií jít nahoru zásadně v nejbližších dnech.

Mezi 14 a 15 se nachází silnou podporu zóna pro populaci. Bezprostřední odpor je v 17, zatímco hlavní rezistence se nachází na 20. Vzhledem k tomu, že hlavní linie MACD je nad signální a nulové linie, možnost uptrend je poměrně vyšší.

Proto, binární možnosti obchodník by měl vyzvednout jeden dotek call opce, smlouva s cílovou cenou 20 nebo méně. Výběrem datum vypršení platnosti v prvním týdnu června, pravděpodobnost, že si uvědomil, zisk z obchodu výrazně zvyšuje.

Nejnovější články: