Barnier je Optimistické Komentáře Na Brexit Jednat Výtahy Libra

 

Sterling shromáždil proti dolar a euro včera po Michel Barnier, Evropský Unie je hlavní vyjednavač, uvedl Brexit řešení by mohlo být možné, "v šest nebo osm týdnů," pokud spojené KRÁLOVSTVÍ vyjednavači se stal realistický ve svých požadavcích. Pozoruhodně, toto je podruhé Barnier vyjádřil zájem posunout jednání vpřed. UK má pouze sedm měsíců (Březen 29, 2019) nechal odejít z Evropské Unie.

 

Brexit naděje a silné údaje o HDP

Když Slovinské fórum, Barnier uvedl, že: "pokud jsme realistické, jsme schopni dosáhnout dohody v první fázi vyjednávání, což je Brexit smlouvy, v šest nebo osm týdnů."

Na měnovém trhu, která je obecně makléřského na Libru, protože z obavy, že Británie opustí EU v roce 2019, aniž by jakýkoliv druh obchodu-související dohody na místě, Barniera připomínky byly vzaty jako signál, že UK může řídit, aby se zabránilo pádu východu.

Následující Barniera prohlášení, libra shromáždil proti měnám všech vyspělých ekonomikách, a to zejména, vzrostly o 1% proti dolar obchodovat v o 1.3040 – nejvyšší úroveň za posledních pět týdnů.

Komentuje rally, Viraj Patel, měny analytik ING v Londýně, řekl: "To jen ukazuje, že to je klíčová věc, že lidé chtějí vidět — Brexit pokrok. Máš trhu, který je silně krátký na sterling vzhledem k Brexit. To potřebuje, že ocas rizika mají být přijata off před sterling může rally."

Diplomaté, dále vyplynulo, že vedoucí představitelé EU se budou provádět zvláštní Brexit summit někdy v listopadu. Úředníci doufají, podpisu podrobný rozvodu dohodu s Británii v té době.

Libra také dostal podporu z robustní údaje o HDP, uvádí Úřad pro Národní Statistiky. Ve velké BRITÁNII hrubý domácí produkt (HDP) vzrostl o 0,6% ve čtvrtletí, které skončilo v červenci, nejrychlejší růst od srpna loňského roku. Tempo růstu HDP byl rychlejší než očekávaných 0,5% a 0.4% hlášených v 2Q18.

Na měsíční bázi, HDP vzrostl o 0,3% m-o-m v červenci, ve srovnání s 0,1% růstu v předchozím měsíci.

Ekonomické údaje vydané ONS ukazuje na pokračující oživení v sektoru stavebnictví následující slabý start do roku 2018. V červenci se stavební produkce vzrostl o 3,3% m-o-m základ.

V komentáři k HDP a stavební data, hlava HDP Rob Kent-Smith řekl: "Služby vzrostly zvláště silně, s maloobchodní prodej vede dobře, posílen tím, že teplé počasí a Mistrovství Světa. Stavebnictví také vrátil po slabém začátku roku."

Podle ONS, britská obchodní deficit snížil na £9.97 $ v červenci, od £10.68 miliard v červenci, což je nejnižší zaznamenaná obchodní deficit za posledních pět měsíců. Během stejného období, služeb vykázala přebytek ve výši £9.80$, což představuje nárůst od £9.70 $ o měsíc dříve. Celkově lze říci, celkový obchodní deficit smluvně £111 milionů v červenci, od £942 milionů v červnu.

UK je viditelné obchodní deficit snížil na 5-měsíční minimum v červenci podle dat ONS. Deficit obchodu se zbožím klesl na GBP 9.97 miliard GBP 10.68 miliard v červnu, a ve stejné době, přebytek na služby se zvýšil na 9,8 miliardy GBP z částky ve výši 9,7 miliardy před měsícem. Jako výsledek, celkový obchod vykázal záporné saldo ve výši 111 milionů eur oproti -GBP 942 milionů v červnu. Proto doufá, že přechodné Brexit jednat a silné údaje o HDP se očekává, že držet Libru silný.

Technicky, historické cenové tabulky uvedené výše vyplývá, že pár GBPUSD se pohybuje ve vzestupném kanálu. Na indikátoru stochastic je v býčí zóny. Pokračování současné rally může, proto se dalo očekávat.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: