Býčí Trh Práce Zpráva Nedokáže Podnítit Libra

 

Britská libra zaznamenána nová týdenní minima vůči dolar se včera, a to především kvůli pověsti, že jednání mezi britskou vládou a opoziční strany mají přijít k zastavení. Sell-off byl také podporovaný Práce vůdce Strany Jeremy Corbyn je prohlášení, že dohoda je ještě o celní unii s EU. V posledních 24 hodinách, měnového páru GBP/USD klesl od vysoce 1.3085 na minimum 1.3017, než dojde k 1.3045 úrovně v době psaní tohoto článku.

 

Silný trh práce nedokáže posílení libry

V začátku Londýnské seance včera, britského Úřadu pro Národní Statistiky zveřejněné optimistické trhu práce přehled za duben. Celková i jádrová průměrný týdenní výdělek za únor přišlo jako na ekonomové prognóza 3,5% a 3,4%.

Pokud jde o trh práce, Matt Hughes, ONS zástupce vedoucího statistiky trhu práce, řekl: "trh práce zůstává robustní, s počtem lidí v práci, neustále roste. Nárůst za poslední rok jde z full-časovače, a to jak zaměstnanci a osoby samostatně výdělečně činné."

I přesto, že růst zaměstnanosti byl robustní, Thomas Pugh, ekonom Capital Economics, pochyb o tom, že to "by mohlo znamenat vrchol růstu zaměstnanosti jako Brexit nejistoty dosáhla crescendo," jako nedávné výsledky průzkumu ukazují prudký pokles v Březnu.

V případě Brexit, rozšíření Článku 50 byl přijat na začátku tohoto měsíce, což znamená, že velká BRITÁNIE zůstane v EU do 31. října, pokud Brexit dohody je předán v Parlamentu spojeného KRÁLOVSTVÍ dříve. Hlavní expertů věří, že Theresa May má "žádnou šanci" , jak ji Brexit dohodu schválila v Květnu a zůstat z voleb do Evropského Parlamentu.

Pokud jde o pravděpodobnost absolvování Brexit bill v Květnu, Owen Joe, programový ředitel Ústavu pro Vlády, řekl: "vypadá To vysoce nepravděpodobné, že vláda bude moci projít (Odnětí Dohody) Zákona do konce Května, vzhledem k politickým problémem, kterému čelí premiér."

Zdůrazňuje hromadu otázek kolem Brexit dohody, Irské jištění a ochrany práv občanů EU, Owen řekl: "Všechny tyto věci budou otevřeny pozměňovací návrh poslanci."

Podobně, Dr. Alan Sázku, britský badatel, který pracuje pro Měnící se Evropu, řekl: "je To pravděpodobně trvat několik měsíců, aby návrh zákona, vzhledem k tomu, jak dlouho srovnatelné právní předpisy, převzala projít historicky. Při pohledu na okno do voleb do Evropského parlamentu – což je tři týdny maximální [po přestávce Velikonoce] – neexistuje žádný způsob, jak Poslanci budou souhlasit, že to nebude možné vůbec."

Jeremy Corbyn je prohlášení o absenci ujednání o celní unii s EU tlačil pár GBP/USD nižší, ačkoliv jeho mluvčí popírá zprávy o zastavena jednání mezi Theresa May je vládní a opoziční strany.

V USA, Dolarový Index (DXY), který odráží sílu dolar, hit pět den vysoké 97.08.

Na Brexit nejistoty se očekává, že k udržení libra slabá v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, pár GBP/USD se pohybuje v sestupném kanálu, s money flow ukazatele, že čtení pod 50. Jako výsledek, můžeme očekávat sestupný trend pokračovat i v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: