Walmart Připojí Hyperledger Spolu s Sedm dalších Firem

 

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán s Bitcoin (BTC), vznášející se kolem $9,000. V posledních 24 hodinách, Bitcoin získala 0.8% obchodu na $8,889.43. Ether (ETH) získal 0.1% obchodu na $226.64. Podobně XRP získal 0.2% obchodu na $0.2357. Jiné hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoins, který získal v posledních 24 hodin, zahrnuje IOTA (IOTA-$0.2314, 3.0%), Cardano (ADA-$0.0497, 1.5%), Monero (XMR-$67.44, 0.3%), Tron (TRX-$0.0179, 2.9%), Stellar (XLM-$0.0597, 2.0%), Huobi (HT-$4.73, 0.9%), Binance Mince (BNB-$20.53, 3.1%), Cosmos (ATOM, $3.89, 3.1%), OKB (OKB-$5.45, 0.8%), a Tezos (XTZ-3.22, 11.2%). Jen hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoin, který ztratil v posledních 24 hodinách je LEO (LEO-$0.9539, -0.1%). Bitcoin Hotovosti (BCH-$326.08, -0.9%), EOS (EOS-$3.64, -0.1%), Litecoin (LTC-$60.71, o 0,8%), Dash (DASH-$88.49, o 0,8%), Ethereum Classic (ETC-$8.05, o 4,2%) a Drátěný (LINK-$4.66, -1.3%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Pekingského daňového úřadu zahrnuje blockchain pro fakturaci ve městě

Pekingského daňového úřadu začalo používat blockchain-založený systém pro fakturaci v rámci města. Peking má v úmyslu nabídnout blockchain je to bezkonkurenční transparentnost, nezměnitelnost, a sledovatelnost na své budoucí veřejné správy pomocí blockchain fakturace.

Čína je oznámení uvádí: "Ke snížení daňových poplatníků, provozní náklady, s výjimkou sociálních zdrojů, zvýšit spotřebitelské pohodlí pro ukládání faktur a vybudovat zdravé a spravedlivé daňové prostředí [...]daňový úřad Peking rozhodl k pilotní aplikaci blockchain elektronické obecné faktury"

Podle oznámení, Peking blockchain faktura má určité vlastnosti. Faktura kód je 12 číslic, zatímco číslo faktury má 8 číslic. Pekingského daňového úřadu naléhavě vyzývá klienty k ověření správnosti faktur pomocí vláda schválila Ruihong webové stránky.

"Informace zaznamenané v elektronické běžné faktury musí být v souladu s výsledky získanými na webových stránkách [...] Spotřebitelé mají právo na odmítnutí elektronické faktury s nekonzistentní výsledky, a mohou volat daňové služby hotline 12366 Pekingského daňového úřadu nahlásit."

Pekingského daňového úřadu bude systematicky podporovat blockchain, fakturace zařízení přes město. To bude začít nabízet účty pro turistická místa, parky a parkoviště.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Walmart připojí Hyperledger – blockchain sdružení

Walmart má stát členem blockchain sdružení Hyperledger. Spolu s maloobchodní gigant, osm více subjektů se připojili jako členové platformy. Aktuální seznam organizací, které mají zapsán jako člen Hyperledger byla zveřejněna na Hyperledger Globální Fórum 2020 ve Phoenixu, Arizona. Walmart zápis jako člen Hyperledger stalo se téměř pět let po maloobchodní řetězec původně souzen platformy.

V říjnu 2016, Walmart spolupracoval s IBM a Čínské Tsinghua University, aby provedla zkušební program s využitím Hyperledger sledovat Čínské vepřové trhu. Program zaměřený ke zvýšení bezpečnosti potravin podle zjištění pravděpodobné nečistoty na jejich původ v dodavatelském řetězci.

Sanjay Radhakrishnan, viceprezident společnosti Walmart Globální Tech, je nadšený z výhod blockchain technologie: "viděli Jsme silné výsledky prostřednictvím našich různých nasazení blockchain, a věří, že zůstat zapojený v open source komunity se mohou dále transformovat budoucnost našeho podnikání."

Hyperledger byl odhalen v roce 2016 a hostitelem Linux Foundation. Platforma má "předem cross-průmysl blockchain technologie," a získal podporu IBM a Intel.

Aiou Technologie, spolupracovník blockchain síť ZTRATIL, business-to-business smart smlouvy startu Jasné, a Swiss-založené blockchain služby firmy Tangem jsou jiné firmy, které vstoupily Hyperledger. Seznam nových Hyperledger Certifikovaných Poskytovatelů Služeb, je v Pekingu Proinsight Technologie, LimeChain, Kompitech, Xoaa, Mindtree, a Zhigui.

V komentáři na příchod nových členů, Brian Behlendor, výkonný ředitel Hyperledger, uvedl: "Přidat tento skvělý mix nové členy a HCSPs je skvělým předskokanem pro Hyperledger Globální Fórum."

 

El Ordeño zkušebně na blockchain-based platformu s názvem IBM Jídlo Věřit

Ekvádorské producentů mléka El Ordeño je přijetí blockchain-založené platformy v rámci trial programu s názvem IBM Jídlo Věřit. Dle IBM News Room, El Ordeño hodlá využít blockchain sledovat jeho TRU značky mléčné výrobky, využívající odlišný design obalů, který obsahuje QR kódy.

Spotřebitelé budou moci studovat pohyb (z farmy do kuchyně), žádné mléčné výrobky z El Ordeño pomocí skenování štítku s mobilním gadget. Kromě toho, že nabízí přidáno info o výrobce, studené skladování, kontroly kvality, distribučních center.

 

Různé

Elon Musk dává jeho podporu Dogecoin

Měsíc po uvolnění kontroverzní prohlášení o Bitcoin (BTC), Tesla a SpaceX CEO Elon Musk je údajně zálohování populární altcoin Dogecoin (DOGE) ještě jednou. Na altcoin je blockchain-poháněl PWP crypto, který byl vytvořen v roce 2013 z "dóže" mem jako znamení respektu k Shiba-Inu plemeno psa.

Již vnímán jako obhájce DOGE, Pižmo opět potvrdila altcoin přes tweet na 3. Března. Zatímco původní tweet není opravdu zmínka o kryptoměna, to se zobrazí Shiba meme s názvem "Psi rock," následující tweet "mají nejlepší mince," jasně ukazuje, že Musk byl s odkazem na Dogecoin.

Zejména, loni v dubnu, Elon Musk odhalil jeho podporu Bitcoin přes tweet, ve kterém napsal, že DÓŽE "by mohl být" jeho milovaný crypto, dále uvádí, že je to "docela v pohodě."

Musk se také podílí na spolupráci s Dogecoin vývojka Jackson Palmer v boji proti crypto podvodníci na Twitteru. Populární tech podnikatel byl poctěn na Twitteru jako "generální ŘEDITEL" Dogecoin, dezerci jiné crypto tvůrci, jako Ethereum (ETH) spoluzakladatel Vitalik Buterin a Litecoin (LTC) developer Charlie Lee.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: