Aussie Posiluje na Silné Stavební povolení Údaje

 
Snižování sazeb podle prohlášení Reserve Bank of Australia (RBA) na 2. srpna oslabil Aussie vůči měnám jiných hlavních ekonomických velmocí, jako jsou Japonsko. Na AUDJPY poklesl z maxima 78.61 na minimum 76 otázka tří týdnů. Domníváme se však, že Aussie posílí opět z Austrálie pokračující růst v sektoru bydlení. Na druhou stranu, Japonská ekonomika pokračuje v boji bez jakéhokoli podniku náznak oživení. Ironií je, že bezpečné útočiště odvolání Japonského Jenu je také omezení růstu do značné míry. Tento článek popisuje důvody, za naše krátkodobé býčí výhled na AUDJPY pár.

Míra nezaměstnanosti v Japonsku se v blízkosti 21-rok nízké. Nicméně, to říká, jen jedna strana příběhu. Ve zdravé ekonomice, pokles nezaměstnanosti je vždy doprovázena přiměřenou vzestup maloobchodních cen. Není to tak v případě Japonska. Na y-o-y základ, maloobchodní tržby poklesly o 0,2% v červenci. Analytici očekávali pokles o 0,9%. Od data maloobchodní tržby byly lepší než konsensus, to vypadá, jako kdyby se situace zlepšuje. Nicméně, je třeba poznamenat, že maloobchodní prodeje není zaznamenán žádný růst, jen klesat. Kromě toho, závažnost problému lze chápat skutečnost, že to byl pátý po sobě jdoucí měsíc poklesu prodeje.

Podobně, výdaje domácností se v červenci snížil o 0,5% na meziroční bázi. To byl také pátý po sobě jdoucí měsíc poklesu. Analytici očekávali 0.9% snížení výdajů domácností. Výdaje domácností propadla o 2,2% v červnu.

Jak jde o Austrálii, na m-o-m základ, kolaudace v červenci zaznamenal ohromný 11.3% růstu v červenci. Analytici očekávali růst zůstane byt ve srovnání s předchozím měsícem. S ohledem na výše uvedené jsme přesvědčeni, že AUDJPY pár bude dále posilovat v dní dopředu.

Historický graf AUDJPY pár odhaluje silnou podporu na 76.50. Indikátor RSI se propíchnout do vzestupnou území. Proto technicky, AUDJPY pár se očekává, že ascend další. Forex obchodník by měl trvat dlouhou pozici v AUDJPY pár v blízkosti 77. Jako věc pozor, příkaz stop loss by měl být umístěn níže 76. Zisk pro obchod může být užíván v blízkosti 79.

One touch opce lze zakoupit od vhodnou binární broker je portál získat z pravděpodobného trendu. Realizační ceny pro AUDJPY call opce smlouva by měla být 79 nebo nižší. Navíc, časové rozpětí asi čtyř týdnů by mělo být povoleno pro smlouvy vyprší.

Nejnovější články: