Čína je Růst Soukromého Sektoru Zpomaluje V prosinci

 

Dolar vzrostl vůči Čínských juanů včera, poté, co Čína Caixin Index Nákupních Manažerů Kompozitní (PMI) za prosinec signalizoval zpomalení výroby a sektoru služeb v Číně. Z nízké 6.96246, USD/CNY dvojice vzrostl na maximum 6.97769 v posledních 24 hodinách.

Podle údajů průzkumu zveřejněných IHS Markit, Čína je růst soukromého sektoru klesl na konci roku 2019, jak obě služby a výrobní sektor zaznamenal slabý sazby expanze. Ten Caixin Index Nákupních Manažerů kompozitní odmítl 52.60 v prosinci, po nahrávání na 21-měsíční maximum 53.20 v předchozím měsíci. Nicméně, postava nad 50 znamená expanzi.

Že Index Nákupních Manažerů pro sektor služeb klesl na 52.50 v posledním měsíci roku 2019, od sedmi-měsíční maximum 53.50 v listopadu. Zajímavé je, že výrobní produkce zaznamenal silný růst na konci roku 2019, i když tempo růstu klesl na tři-měsíční minimum.

Zboží výrobce obdržel nové rozkazy na nejpomalejším tempem za čtyři měsíce. Nicméně, poskytovatelé služeb zaznamenaly robustní růst prodejů, což odráží nejrychlejší růst od září. Na kompozitní úroveň, nové exportní obchodní rozšířila na nejpomalejším tempem za tři měsíce.

V celku, jobs přes servisní a výrobní odvětví se zvýšil jen nepatrně na konci 4Q19. Navíc, studie ukázaly, že u kompozitních úrovni, rozpracovanost vzrostla na mírně rychlejší tempo.

Prosincová data také naznačují další pokles ve výši vstupní ceny inflace jako náklady se zvýšily na nejpomalejším tempem za čtyři měsíce. Prodeje vzrostly také ceny pouze nepatrným tempem.

Zejména v prosinci, Čínské výrobní podniky měl optimistický výhled pro nadcházející rok. Nicméně, úroveň pozitivismus vyslovováno společnostmi odvětví služeb, krok za krokem, dolů na druhou nejnižší úroveň na záznamu.

Kupředu, fáze jedna obchodní dohody mezi USA a Čínou, předpokládá se, že podpora oživení ve firemní sentiment, podle Zhong Zhengsheng, ředitel makroekonomických analýz CEBM Group, dceřiná společnost Caixin Globální.

Zhong Zhengsheng řekl, "Čína je celková ekonomika nadále stabilizovat." Kromě toho, podle Zhong, bude mít solidní start v roce 2020, ale bude omezen tím, že slabá poptávka po zbývající část roku.

Hospodářský růst číny klesla na 6,2%, nejpomalejší tempo expanze za posledních třicet let. Ekonomové předpovídají, že ekonomika ještě dále zpomalí v letošním roce, se některé prognózy růstu k poklesu pod 6% poprvé od roku 1990.

Historický cenový graf naznačuje, že USD/CNY dvojice stoupá po testování supportu na 0.9670. Navíc, Chaikin money flow ukazatele je obchodování nad nulovou úroveň. Proto očekáváme, že měnový pár posunout dále v blízkosti horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: