Morgan Stanley se Změní Býčí Na Disney Streaming Služby

 

Akcie Společnosti Walt Disney (DIS) zaznamenal nová roční maxima $142.37 včera poté, co Morgan Stanley analytik Benjamin Swinburne se domníval, že Disney+, mediální společnost, je streaming služba, dodá odběrateli rychleji, než se předpokládalo. Swinburne také uvedl, že společnost je na správné cestě k realizaci dlouhodobý zisk z podnikání. Akcie, které uzavřel na $141.74, je to až $6.02 nebo 4.44% z předchozího blízko, a získal 28.3% v minulém roce.

Analytik uvedl, že Walt Disney je v procesu zahájení jeho služby streamování rychleji, než se předpokládalo, a Disney+ vlastní více obsahu, než si původně myslel. V NÁS, služby se očekává, že bude zahájena dne 12.listopadu.

Swinburne se také domnívá, že rychlý přírůstek účastníků, zvýší ziskovost v krátkém období. Analytik řekl, "i Přes vyšší počáteční náklady, vidíme rychlejší rampě na Disney Plus a zrychlil ziskovost podporu prémie více."

Podle analytika, společnost se očekává, že podepsat až 130 milionů over-the-top uživatelů po celém světě do roku 2024. On také očekává upravený zisk na akcii o více než 11 dolarů v příštích pěti letech. Platforma, která byla představena v dubnu, očekává se, že přilákat zhruba 13 milionů klientů, do konce fiskálního roku 2020 a 70 milionů do roku 2024.

Ve fiskálním roce 2018, Disney vykázala zisk $7.08 za akcii. Pro 4Q18, společnost zveřejněny 3% růstu tržeb na 15 miliard dolarů, zatímco upravený zisk klesl o 13% na $1.61 na akcii. Výsledky předčily odhady Wall Street.

Týkající se investic v Disney skladem, Swinburne řekl, "ustoupil a sice z dlouhodobého hlediska investice do Disney akcie je hrát na životnost jeho IP."

Analytik je optimistický, že hlavní část 15 miliard $na $20 miliard dolarů ročně tím, že lidé na filmy a jiné Televizní obsah bude nakonec jít do Disney Plus.

Podle Swinburne, Disney iniciativy na zvýšení jeho obsahu portfolia umožní získat značný přímý-k-spotřebitel streaming příležitosti, které leží před námi.

Dále tvrdí, že Disney je již tráví spoustu peněz na marketing svých značek, převážně filmů a streamování služba není navržena tak, aby zahrnovala všechny kategorie diváků. Jako výsledek, analytik tvrdí, že společnost vyžaduje pouze menší obsah a objem.

Swinburne dodal, "Jsme přesvědčeni, že trh má často přehnané riziko a nedoceněný odměnu přechodu na vysílání."

Streamovací služby se předpokládá náklady účastníků 6,99 dolarů za měsíc nebo 69,99 dolarů ročně, která byla na horním konci analytik rozsah.

Na základě výše uvedených argumentů, Benjamin Swinburne zvedl cílovou cenu pro akcie Disney na $160, $135, vydané dříve.

Historický cenový graf ukazuje, že zásoby Disney je obchodování v nezmapované území. Stochastický indikátor je rovněž v býčí zóny. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: