Dolar Změní Býčí Na Silné Bydlení Údajů

 
Minulý měsíc, vyšší šance na hladký Brexit a lepší vyhlídky na růst podpořil libru získat proti své rozvinuté soupeři jako platidla. GBPUSD dvojice je trend byl také podporovaný nejistota, kterou Trump obchodní válku proti Číně. Od 1. dubna, pár GBPUSD shromáždil z nízké na 1.4030, k vysoce 1.4370. Nicméně, nedávné ekonomické údaje naznačují, že GBPUSD pár může podstoupit medvědí zvrat v nadcházejících dnech.

UK index spotřebitelských cen zvýšil o 2,5% v Březnu 2018, ve srovnání s 2,7% v únoru 2018. Ekonomové očekávali, že index spotřebitelských cen zvýšit o 2,7%. Kromě toho, Národní statistický Úřad uvedl, že jádrová inflace spotřebitelských cen, který nezahrnuje těkavé potraviny, energii, alkohol a tabákové položky, se zvýšil o 2,3% v Březnu 2018, ve srovnání s 2,4% růst v únoru, a nižší než 2,5% zisk očekávali analytici. To je nejnižší zaznamenaná míra inflace od Března roku 2017. Cena oblečení a obuv vzrostly méně, než minulý rok. To mělo negativní dopad na růst spotřebitelských cen.

UK statistické organizace také uvedla, že cena zboží a surovin nakoupených od výrobců poklesly o 0,1% m-o-m v Březnu, oproti očekávání analytiků růst o 0,3%. V předchozím měsíci, index cen výrobců klesly o 0,4%. Chudí inflační data se obrátil libra slabá. Naopak, dolar byl posílen o silné průmyslové produkce a stavební povolení údaje.

AMERICKÉ Ministerstvo Obchodu uvedlo, že bydlení začíná zvýšil o 1,9% na sezónně očištěné roční tempo 1.319 milionů kusů v Březnu. Během předchozího měsíce, počet průlomovou událostí byl 1.295 milionů. Ekonomové dotazovaní agenturou Thomson Reuters očekávali bydlení začíná zvyšovat až 1.262 milionů jednotek v únoru.

Podobně, povolení pro budoucí budování domů se zvýšil o 2,5% na 1.354 milionů kusů v Březnu, od 1,32 milionu jednotek v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že stavební povolení se zvýší na 1,33 milionu.

Federální Rezervní systém USA data ukázala, tovární výroba rozšířila o 0,5% m-o-m v Březnu, se od 1.1% růst registrovaných v předchozím měsíci, ale větší než 0,3% růst očekávali analytici. Na anualizované bázi, tovární výroba rozšířila o 3,1% v prvním čtvrtletí, po 5,5% růstu v posledním čtvrtletí roku 2017. Výše uvedené skutečnosti podporují pokles pár GBPUSD.

Technicky vzato, GBPUSD pár začal klesat poté, co čelí odporu na 1.4270. Indikátor hybnost je také, aby negativní divergence na měnovém páru. Na druhou stranu, další významné podpory existuje pouze na 1.3720. Proto můžeme očekávat na měnovém páru dále klesat. Tak, to by bylo rozumné na straně obchodníka, držet krátké pozice na měnovém páru.

V Forex trhu, na základě analýzy, chceme otevřít krátkou pozici v blízkosti 1.4240 v pár GBPUSD. Omezit spekulace související rizika, bychom umístit stop loss objednávky nad 1.4340. Současně, aby účetní zisk, bychom se místo koupit, aby v blízkosti 1.3920.

Navíc, v binárním trhu, máme v plánu získat opci smlouvy získat od pravděpodobný pokles pár GBPUSD. Smlouva může být zakoupen pouze tehdy, když se pár obchoduje v blízkosti 1.4240. Také bychom zvolte 27. dubna nebo den blíže k uplynutí doby platnosti smlouvy.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: