Fedu Powell Zajišťuje Pokračující Postupné Zvyšování Sazeb

 

Americký dolar začal klesat proti jeho G10 soupeři minulý týden poté, co americký Prezident vyjádřil svou nelibost nad rostoucí úrokové sazby. Sestupný trend rozšířen, když Trump nazývá Čína a EU jako měnu manipulátory'. Po těchto prohlášeních, trh byl netrpělivě čeká Fedu Jerome Powell v projevu na Výroční Sympozium Centrálních Bankéřů. Kromě toho, na měnových trzích hledali údaje vztahující se k základní trvanlivé cílem posoudit sílu ekonomiky.

 

AMERICKÉ ekonomiky a Fed zvýšení sazeb výhled

V Jackson Hole summitu Centrálních Bankéřů, předseda fedu Jerome Powell naznačila, že očekává, že Fed zvýší úrokové sazby postupně, tak dlouho, jak ekonomika USA pokračuje v expanzi v robustní způsobem. Powell dále uvedl, že Centrální Banka uznává, že je třeba najít rovnováhu mezi podporující růst a být příliš omezující; zvýšením sazby takovým způsobem, že umožňují pomalý, stabilní ekonomické expanze.

Powell řekl, "je-Li silný růst příjmů a pracovních míst, pokračuje, další postupné zvýšení cílové rozpětí pro sazbu federálních fondů bude pravděpodobně vhodné."

Většina analytici očekávají, že Fed zvýší svou referenční úrokové sazby opět v září, poté, tlačí ji směrem nahoru, a to o 25 bazických bodů v Březnu a červnu. Od roku 2015, Fed zvýšil úrokové sazby sedmkrát. Prohlášení vydané Powell jasně ukazuje, že Fed nebude dbát Trump volá po zachování uvolněné měnové politiky. Takže, měnové trhy bude pozitivně reagovat na prohlášení.

Obecně platí, že Powell byl pozitivní o AMERICKÉ ekonomice. Zdůraznil dvě desetiletí nízká míra nezaměstnanosti 3,9%, a inflace, která se pohybuje v blízkosti cíli Fedu 2%. Powell zejména zmínit něco o čínsko-AMERICKÉ obchodní problém a jeho potenciální dopad na americkou ekonomiku. Nicméně, on se stanoví základní problémy, které by mohly bránit hospodářskému růstu, jako je slabé tempo růstu mezd a "nízkou produktivitou". Powell dokonce vyjádřil obavy o Federální rozpočet USA deficit, který se zvýšil na 77 miliard dolarů v srpnu, vzhledem k tomu, Trump administrativa zavedla daň z přepracování.

Na ekonomické frontě, nové objednávky na zboží dlouhodobé spotřeby v červenci poklesly o 4,3 miliard dolarů, nebo 1,7% na $246.9 miliard dolarů – mnohem horší než konsensus trhu, který volal po poklesu o 0,7%. V předchozím měsíci, trvanlivé zboží, objednávky vzrostly o 0,8%, podle údajů vyplynulo, ministerstvem Obchodu. Kromě těkavých zboží, základní trvanlivé zboží, objednávky vzrostly o 0,2% měsíčně-za-měsíc v červenci, což představuje šestý zisk.

Na roční základ, jádro odolné zakázek meziročně vzrostla o 1,4% za poslední měsíc, odrážející čtvrtý nárůst v řadě. Za sedm měsíců to skončilo. července 2018, základní trvanlivé zboží, aby se zvýšila o 7,2% na meziroční bázi. Americká ekonomika má jistě trochu zpomalil, ale růst je i nadále pozoruhodný. Proto Fedu je ujištění o postupné zvyšování sazeb a pevné jádro trvanlivé zboží, aby data, se očekává, že, aby se zabránilo dolar před dalším úbytkem.

Zvýšení rizika chuť k jídlu obvykle způsobuje odliv prostředků z bezpečné útočiště aktiva, jako například Švýcarskému Franku, jenu a zlata. Takže, obchodníci mohou najít tyto aktiv ztráty jejich trávník na týden dopředu.

Technicky vzato, pár USDJPY se pohybuje podél vzestupného kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho, že pár se očekává, že čelit odporu pouze na 113.70. Tedy pokračování současného trendu lze očekávat.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: