Zklamání, 3. Čtvrtletí Zisk pro UPS

 
United Parcel Service Inc. (UPS) (NYSE:UPS) je světový lídr v balíčku dodání, specializované dopravní a logistické služby. Mají více než 400 000 zaměstnanců po celém světě a vydal více než 4,6 miliardy balíčků/dokumenty jen v roce 2014. To bylo ve více než 220 zemí a území po celém světě – to nám dává představu o tomto gigantu.

Jedna věc je velmi atraktivní při pohledu na UPS' údaje a obchodní aktivity: těch 400 000 zaměstnanci, kteří pracují v UPS, přibližně 75%, nebo zhruba 300 000 pracovníků ve Spojených Státech. To signalizuje, že drtivá většina jejich příjmů pochází z území USA, a pouze asi jedna čtvrtina od dohlíží na činnost.

To je jak dobré a špatné v tom smyslu, že to je společnost, která by neměla být příliš ovlivněny silný dolar, na rozdíl od jiných NÁS konglomeráty, že většina jejich příjmů je v jiných měnách. Je to proto, že když se převod příjmů do amerických dolarů, zisky zmenšit na zadní straně silnou měnu. Také, výkyvy v očekávání úrokových sazeb a měnové politiky ve Spojených Státech, nejsou tak důležité pro společnosti, jako je UPS, alespoň ne za současných podmínek a v průběhu prázdnin.

Nicméně, UPS' poslední zpráva ukázala, že třetí čtvrtletí tržby pokles v polovině pokles na amerických pozemních zásilek. To dokazuje, že domácí lodní doprava je "UP' chléb a máslo", jako analytik Kevin Sterling z BB&T Capital Markets jednou řekl.

Tam může být jen dvě vysvětlení pro pokles v pozemní přeprava: 1. Buď UPS ztrácí podíl na trhu, nebo 2. ekonomika není tak velký, jak se zdá.

Kromě výše uvedené prohlášení Federálního Rezervního systému Spojených Států oznámila minulou středu měnové politiky a rozhodnutí úroková sazba pro další období a všichni souhlasí s tím, že výsledek FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) bylo, že možnost zvýšení sazeb prosinec je jasně silnější. Po oznámení, americký dolar se pohyboval silně vzhůru v co se zdálo být býčí pauzu.

To ponechává nás k závěru, že jediné logické vysvětlení pro UPS drop na sdílet ceny v posledních dvou měsících, (jak je uvedeno v poslední zprávě čtvrtletí), je kvůli podílu na trhu pokles v USA. Není jasný výhled pro budoucnost společnosti sales & příjmy číselné údaje.

Na základě všech výše uvedených skutečností a na skutečnost, že zvýšení sazeb je považováno za pravidlo (negativní věc pro obecného akciového trhu), jsem zvýhodňují opce na UP. To by měla být hrána ze současných $102/share úrovni, a mají konce listopadu datum vypršení platnosti. Také, v době, kdy. prosince začíná, další opce s konci měsíce se doporučuje.

Nejnovější články: